Sędziowie: Arkadiusz Dębowski

12:57rozniat
Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje :)
12:56rozniat
Byliśmy świadkami niesamowitego meczu. Przyszłość zdominowała pierwszą, a ekipa gości drugą połowę meczu. Wielki szacunek dla drużyny z Chlebni, która potrafiła strzelić trzy bramki w osłabieniu i swoją postawą zasłużyła na punkty.
12:48rozniat
'90: Cztery minuty doliczone przez sędziego.
12:46rozniat
'87: Niesamowita sytuacja. Zawodnik Przyszłości w pierwszym kontakcie z piłką biegł pół boiska sam na sam, ale nie trafił w bramkę.
12:37rozniat
'79: Rzut różny dla gości i 3:3.
12:32rozniat
'73: Wielkie szczęście gospodarzy. Coraz groźniejsze ataki gości.
12:23rozniat
'65: Coraz bardziej nerwowa atmosfera na boisku.
12:22rozniat
'64: Chlebnia atakuje, zupełnie nie widać, że grają w dziesięciu.
12:17rozniat
'59: Kolejna akcja gości, strzał po krótkim słupku i jest już tylko 3:2 dla Przyszłości.
12:16rozniat
'58: Żółta kartka dla zawodnika Przyszłości po brzydkim ataku łokciem.
12:15rozniat
'57: Gol dla gości. Napastnik trafia głową do pustej bramki.
12:14~zyrka
ok dzięki to nie jestem jedyny. Pozdro
12:11rozniat
'52: Chlebnia agresywnie rozpoczęła drugą połowę.
12:07rozniat
Żyrka - Jest, ale nie słychać, co mówi :(
12:04~zyrka
czy jest spiker ?
11:53rozniat
Koniec pierwszej połowy. Przyszłość jest drużyną lepszą i pewnie wykorzystuje fatalne błędy ekipy Chlebni. Czy goście powalczą w drugiej części spotkania? Zapraszam za 15 minut :)
11:52RegioWyniki
11:48rozniat
'44: Groźna akcja Chlebni, ale strzał mija prawy słupek Przyszłości.
11:42rozniat
'38: Piłka na wolne pole, kolejny fatalny błąd bramkarza i Najder pakuje piłkę do pustej bramki.
11:39rozniat
'35: Pewne uderzenie z rzutu karnego. 2:0
11:37rozniat
'33: Fatalne zachowanie golkipera, który wypuszcza piłkę z rąk i musi faulować zawodnika Przyszłości.
11:36rozniat
'32: Rzut karny dla gospodarzy i czerwona kartka dla bramkarza Chlebni.
11:34rozniat
'30: Akcja gospodarzy, ale skończona słabym strzałem z linii pola karnego.
11:29rozniat
'25: Żółta kartka dla kapitana Chlebni za faul taktyczny.
11:28rozniat
'24: Chlebnia mocniej przyciągnęła drużynę gospodarzy.
11:24rozniat
'20: Spokojniejszy fragment meczu.
11:17rozniat
'13: Napastnik Chlebni sam na sam z bramkarzem, ale golkiper Przyszłości broni.
11:15rozniat
'11: Teraz kolejna akcja Przyszłości. Strzał z woleja napastnika mija jednak bramkę Chlebni.
11:12rozniat
'8: Bardzo groźne dośrodkowanie ze strony piłkarza gości, ale obrońca w ostatniej chwili wybija piłkę.
11:10rozniat
'6: Świetna akcja gospodarzy. Najder wypuszczony na wolną pozycję, jego strzał broni bramkarz, ale dobitka Bohy skuteczna. 1:0