Stadion Gminny
Kwiatkowice, Kwiatkowice-Kolonia 8a
Odsłon: 791

18:54Maxxey
'92: Sebastian Mucha przesądził o wygranej Andrespolii. Kwiatkowiczanom należą się jednak brawa za ambitną postawę w 2 połowie.
18:47Maxxey
Rzut karny dla gości!
18:47Maxxey
'85: LKS Kwiatkowice strzela bramkę grając w dziewiątkę.
18:30Maxxey
'68: Andrespolia prowadzi już 2:0. Damian Kopa podwyższył prowadzenie gości.
18:28Maxxey
'67: Tomasz Różycki popisał się uderzeniem z 30 metrów i piłka wylądowała w bramce!
18:22Maxxey
'61: Kwadrans drugiej połowy za nami. Świetnie bronią się kwiatkowiczanie.
17:53Maxxey
Za nami pierwsza połowa spotkania. Ciężko będzie gospodarzom utrzymać remis. Będą grać w podwójnym osłabieniu.
17:52RegioWyniki
17:49Maxxey
Co tu się wydarzyło? LKS Kwiatkowice w jednej chwili stracił dwóch piłkarzy i gra w dziewiątkę. Druga żółta kartka dla Łukasza Szmidta i bezpośrednia czerwona dla Mariusza Woźniaka.
17:25Maxxey
'22: Trzy rzuty rożne wykonywała już Andrespolia, ale jak na razie w Kwiatkowicach mamy 0:0.
17:14Maxxey
'11: Pierwszy rzut rożny dla Andrespolii.
17:02Maxxey