Stadion OSiR
Końskie, Południowa 80
Odsłon: 1044

12:12Maxxey
Potrójna zmiana przynosi efekty. To zupełnie inny Neptun. W 48. minucie Karol Armata trafił w poprzeczkę, a teraz bramkę strzelił Patryk Kwiecień.
11:49RegioWyniki
11:40Maxxey
Kibice mają wrażenie, że Neptun nie wyszedł w ogóle na pierwszą połowę. Jakub Olearczyk i mamy już 4:0.
11:25Maxxey
Coś niesamowitego. Neptun próbuje, ale GKS dzisiaj sprawia wrażenie piłkarskiej maszyny. 3:0 dla gości.
11:23Maxxey
Jakub Olearczyk i mamy 2:0 dla GKS Nowiny!
11:18Maxxey
'15: Po kwadransie gry prowadzenie gości. Neptun próbuje szybko doprowadzić do wyrównania, ale jak na razie bez efektu.
11:06Maxxey
Wcześniej żółtą kartką upomniany Bartosz Sztandera.
11:06Maxxey
'2: Niesamowita historia. Pierwsza akcja meczu, rzut karny i goście na prowadzeniu! Bartosz Papka z rzutu karnego.
11:05Maxxey
'1: I już w 37. sekundzie żółta kartka dla jednego z graczy gospodarzy.
11:04Maxxey
'1: W Końskich dzisiaj inauguracja IV ligi świętokrzyskiej. Miejscowy Neptun podejmuje GKS Nowiny.