Sędziowie: Maksymilian Wróblewski (KS Brzesko)

18:50~Kat
Brawo oby tak dalej !!!
18:49~Tommy
Troche szczesliwe ale wazne ze 3 pkt! Trzeba dalej trenowac i wygrywac. Chcemy wiecej!
18:36~dres
Kolejny mecz z Barciczanką na wyjeżdzie, też nie powinno być problemu.
18:36GKSGLINIK.pl
'78: Santiago w środku pola podaje do ustawionego na boku Guilherme, ten przerzuca jeszcze piłkę w kierunku Pavlo Konczuk który próbuje oddać strzał na trudnej górnej piłce... niestety jest to niecelny strzał.
18:26GKSGLINIK.pl
'69: Kolejna groźna sytuacja pod bramką Glinika, Sebastian Kowalczyk wybija piłkę oddalając zagrożenie.
18:25~dres
Jeszcze jeden, jeszcze jeden!!!
18:24~Masiek
Miejmy nadzieję że to właśnie od teraz będzie już coraz lepiej:) walczysz Glinik walczysz
18:24GKSGLINIK.pl
'67: Stały fragment gry dla Popradu, Mateusz Poczkajski oddaje strzał zaraz przed polem karnym... pewnie broni Mariusz Różalski.
18:20GKSGLINIK.pl
'64: Druga połowa to zupełne inne oblicze biało-niebieskich, Poprad Rytro zepchnięty do defensywy.
18:17GKSGLINIK.pl
'61: Wracamy do dyskusji dotyczącej spotkania, komentarza nie w temacie będą usuwane. Są inne miejsca do prowadzenia takich dyskusji.
18:15GKSGLINIK.pl
'58: W przerwie spotkania z szatni Glinika dobiegały mocne okrzyki, widać zawodnicy zmotywowali się skutecznie na drugą połowę! Brawo GKS!
18:14RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Wolania Wola Rzędzińska - Unia Tarnów
18:13GKSGLINIK.pl
'56: Casallas Santiago mija zwodem obrońców, piłka odbija się od słupka od wewnętrznej strony i wpada do bramki! Na tablicy wyników już 1:3!
18:13~Daro95
Od 7 meczów z nimi nie wygraliśmy..
Brawo Gieksa! :D
18:12~Masiek
Trochę dyskusji i brameczki zaczęły wpadac:)
18:12~Gks
No właśnie
18:11~Gks
Brawooooo
18:10GKSGLINIK.pl
'52: Zamieszanie pod bramką Popradu Rytro, ostatecznie strzał oddaje Sebastian Kowalczyk... goool!
18:09~Glinik