Widzowie: ?
Odsłon: 1501
Sędziowie: brak danych

19:37Maxxey
'86: Po raz drugi dziś Wojciech Łuczak wpisał się na listę strzelców. ŁKS II wygrał pierwszy mecz w tym sezonie IV ligi łódzkiej.
19:26Maxxey
'76: Na kwadrans przed końcem mamy bramkę dla Boruty. Strzelił ją Marcin Kacela.
19:21Maxxey
'70: ŁKS podwyższył prowadzenie. 3:0, a bramkę strzelił Wojciech Łuczak.
19:11Maxxey
'60: Za nami kwadrans drugiej połowy. Gra się nieco wyrównała.
19:06Maxxey
'55: A przerwa trwała niespełna dziesięć minut. Wszystkim spieszy się na mecz reprezentacji.
19:05Maxxey
'55: Po zmianie stron do głosu nieoczekiwanie doszedł Boruta.
18:48Maxxey
Po pierwszej połowie mamy pewne prowadzenie rezerw ŁKS 2:0.
18:48RegioWyniki
18:32Maxxey
'30: Kolejny kwadrans i kolejna bramka dla ŁKS II. 2:0, a strzelcem bramki Piotr Pyrdoł.
18:17Maxxey
'15: Jose Pirulo i mamy 1:0 dla ŁKS II.
18:08Maxxey
'6: ŁKS II znów przed szansą, poprzeczka uratowała gości.
18:06Maxxey
'4: ŁKS II rozpoczął w następującym składzie; Budzyński - Tazbir, Rozwandowicz. Dampc, Rozmus, Pyrdoł, Trąbka, Łuczak, Srnić, Pirulo, Kujawa.
18:03Maxxey
'1: Pierwsza sytuacja ŁKS II, strzał obronił bramkarz Boruty.
17:48Maxxey
Faworytem meczu jest ŁKS II. W tabeli wyżej plasuje się zgierski Boruta, ale będzie mu ciężko powiększyć punktowy dorobek ze względu na wzmocnione rezerwy ŁKS.
17:47Maxxey
Witamy serdecznie z bocznego boiska ŁKS przy ulicy Minerskiej w Łodzi. Dziś spotkanie, które zainauguruje 5. kolejkę IV ligi łódzkiej. Rezerwy grającego w PKO Ekstraklasie ŁKS podejmą Borutę Zgierz. W składzie drugiego zespołu mamy zobaczyć kilkunastu piłkarzy z pierwszej drużyny.