Zmiana wyniku 4:0 w meczu ŁKS II Łódź - Czarni Rząśnia
12:47RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:0 w meczu ŁKS II Łódź - Czarni Rząśnia
12:45RegioWyniki
12:44Maxxey
'44: Włókniarz traci tzw. bramkę do przerwy. Dobre dośrodkowanie wykorzystał Piotr Burski i Szymon Pajkert zmuszony był wyjmować piłkę z bramki. W Zelowie mamy 1:1.
12:27RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu ŁKS II Łódź - Czarni Rząśnia
12:22Maxxey
W zespole gości próbuje szarpać z przodu były gracz między innymi Widzewa Łódź Piotr Burski, ale najlepsze lata ten napastnik ma już za sobą.
12:21Maxxey
'21: Mecz się nieco wyrównał i uspokoił. Nadal jednak pod kontrolą Włókniarza Zelów.
12:14Maxxey
'15: Po kwadransie gry duża przewaga Włókniarza. Jutrzenka ma problemy z wyjściem z własnej połowy boiska.
12:06Maxxey
Błąd bramkarza i mamy już 1:0 dla Włókniarza. Autorem trafienia Błażej Kaliski.
11:48Maxxey
Jutrzenka: Wojciechowski - Młynarski, Pawlak, Fret, Graczykowski - Jarecki, Piotr Kobierski, Lewandowski, Dryka, Dudek - Burski
11:48Maxxey
Włókniarz Zelów: Pajkert - Bendkowski, Oborowski, Cygan, Głowacki - Łucki, Marcioch, Kaliski, Wdowiak, Rosiak - Maciejewski