Wolny dla Unii przed polem karnym Zambrowa strzał Karaska wysoko nad bramką
Tylko Olimpia!!! Brawo ZKS!
17:43Nikt
Ponownie Brudnicki chroni Unię od straty bramki po strzale Shun
17:40Nikt
Zdobywca pierwszej bramki dla Zambrowa dostaje w polu karnym prostopadle podanie strzela i Brudnicki nogami chroni Unię przed stratą bramki
17:20Nikt
Po rogu Unii Zambrów wychodzi z kontrą strzał z pola karnego Unii 2 metry nad bramką
17:18Nikt
Kolejna centra Unii tym razem z prawej strony strzał głową metra nad bramką. To była dobra sytuacja do strzelenia bramki
17:18RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:1 w meczu KS Kutno - Polonia Warszawa
17:17Nikt
Pierwszy raz w drugiej połowie Unia pograła piłką centra z lewej i dobrze ustawiony zawodnik Zambrowa blokuje ten strzał
16:49Nikt
Kolejna szansa Zambrowa na bramkę w ostatniej chwili obrońca Unii blokuje strzał
16:47Mario71
'46: zrehabilitował się napastnik gospodarzy za niestrzelonego karnego
16:46Nikt
2-0. Unia traci piłkę w środku boiska zagranie w pole karne do wbiegającego od prawej zawodnika strzał obok bramkarza Unii i gol
16:41Nikt
Unia traci kolejnego zawodnika tym razie Łojszczyk schodzi z kontuzją wchodzi za niego Berłowski
16:40Nikt
Za Pienkowskiego wszedł Vlad Kudryavtsev
16:34Nikt
Wreszcie Unia poddała trochę piłka na połowie Zambrowa przez co wywalczyła dwa różne z którego jeden zamienił się na strzał głową który pewnie obronił bramkarz Zambrowa
16:29Nikt
Zmiana w Unii schodzi z urazem Pieńkowski wyglada jakby stłukł mocno brak
16:28Nikt
Pierwsza od dłuższego czasu akcja Unii na połowie Zambrowa ale o ostatnim zagraniu czy centrze nie ma co mówić. Poleciała nad bramkę zamiast w pole karne
16:25Nikt
Brudnicki łapie mocne wytrzebienie piłki od boku.
16:24Nikt
Trener Unii ukarany żółtą kartką. Ciężko powiedzieć za co gdyż tylko głośno podpowiadał swoim zawodnikom.