I to chyba wszystko, teraz trwa wyczekiwanie na końcowy gwizdek.
11:54Maxxey
'93: Warto odnotować jeszcze występ Marka Żewłakowa - syna Michała:)
11:52Maxxey
Ten mecz jest gorszy od pobudki na maksymalnym kacu - tak usłyszałem od jednego z kibiców :D
11:51Maxxey
'91: Trzy minuty dłużej :D
11:51~Bemben
@maxxey wspolczuje Ci, ze musiałeś to ogladac hahaha
11:48Maxxey
Taki typowy "Stojanow" i pewnie za chwilę końcowy gwizdek.
11:48Maxxey
'86: Teraz to Unia całkowicie już opadła z sił, a Znicz też nie atakuje właściwie.
11:45~Bemben
@maxxey i jak to wyglada po golu? Próbuje Unia odzyskać remis? Czy dalej sennie?
11:35Maxxey
'74: Zamieszanie podbramkowe i bramka dla Znicza II - Adrian Rybak!
11:35~Adasko
Unia zaraz strzeli, już jest bliziutko...
11:33~Bemben
@maxzet Może wcisną psim swedem na 1:0 :) ale zeby tak było to trzeba oddawac strzały. A rozumiem, ze Zniczowi dalej sie mocno nie chce ?
11:31Maxxey
'70: Brak konkretów. Nie zdziwię się, jak się skończy bezbarwnym 0:0.
11:30~Bemben
@maxxey dalej Unia przeważa? Wyglada chociaz Troche na to, ze zaraz Unia strzeli? Czy brakuje konkretów? A tamtym sie nie chce.
11:18Maxxey
a w Zniczu między słupkami Filip Wysocki, który zastąpił Jana Jurczaka.
11:17Maxxey
6:1 w rzutach rożnych dla Unii
11:17Maxxey
'56: Unia przeważa. Znicz myśli już chyba tylko o końcowym gwizdku.
11:17~Bemben
@maxxey jak obraz 10 minut po przerwie?
11:13~Demon
Zmiana bramkarza w zniczu?
11:01Maxxey
Nadal jednak mamy wrażenie, że Znicz II ma potencjał na wygranie tego meczu różnicą 2-3 bramek. Problemem jest tylko to, czy będzie pruszkowianom się chciało:)
11:01admin
dobre dobre Bemben
11:01Maxxey
Dokładnie tak. Wszystko się zgadza:)
11:00~Bemben
Pozniej do głosu doszła Unia, zyskali przewagę pozycyjna, oddali dwa słabe strzały. Ale tez bez większego zagrożenia. Sprawiedliwe 0:0 do przerwy. Zgadza sie?
10:59~Bemben
@maxxey czyli reasumując bardzo nudny mecz, graja za kare. Początek zdecydowanie dla Znicza, lecz poza posiadaniem piłki i rozgrywaniem jej na połowie Unii nic z tego nie wynikało.
10:51Maxxey
Dwa słabe strzały Unii - bramkarz Znicza nie miał żadnych problemów z ich obroną.
10:51RegioWyniki
10:47~typer
jedni i drudzy siebie warci, znicz bez spadow z pierwszej druzyny to dziady takie same jak ta cala unia
10:44~Bemben