Do następnego meczu
13:56dariuszw
Dziękuje my
13:54ninja89
Legionovia zasłużenie wygrywa ale w drugiej połowie Wisła nieźle nastraszyla podopiecznych Sebastiana Dzisiewicza
13:49ninja89
'90 : mogło być 1:4 ale nad bramką strzał zawodnika Novii po minięciu dwóch zawodników Wisły
13:46ninja89
'88: kontuzja bramkarza i w jego miejsce wchodzi zawodnik z pola że względu na wykorzystanie limit zmian przez trenera Legionovii
13:45ninja89
'87: chwilowa przerwa w grze po faulu zawodnika Wisly na bramkarza gdy ten wypluł przed siebie piłkę
13:38ninja89
'80: nad bramką zawodnik Wisły po oszukaniu dwóch zawodników novii, strzał nad bramką
13:35ninja89
'78: z różnego Wisła i głową obok bramki jeden z zawodników gospodarzy
13:28ninja89
'71: na razie obu drużynom nie udało się stworzyć sytuacji
13:13ninja89
'55: zagranie z lewej na prawą stronę, zmylił jednego zawodnika Wisly, oddał strzał na dalszy słupek ale minimalnie obok słupka
13:08ninja89
'50: piekielnie mocny strzał z ok 30m Legionovii odbija bramkarz dobitka nad bramką ale nawet gdyby trafił by był spalony
13:04dariuszw
Wisła gramy Panowie
12:53ninja89
Wisła oprócz bramki miała dwie sytuacje do zdobycia bramki jednak niestety nie udała im się ta sztuka
12:52ninja89
Po pierwszej połowie Legionovia zasłużenie prowadzi w derbach z Wisłą 3:1 mogąc jeszcze podwyższyć wynik
12:47ninja89
Efektowna parada bramkarza uchroniła Wisle przed golem samobójczym zawodnika który po strzale chciał zablokować a zmienił tor lotu pilki
12:46RegioWyniki
12:45ninja89
'44: rzut wolny z narożnika pola karnego wysoko nad bramką Wisły
12:42ninja89
'42: wbiega zawodnik Legionovii w pole karne uderzenie odbija bramkarz ale dobitkę drugiego gracza novii już jest skuteczna
12:42dariuszw