Sędziowie: Rafał Gnutek (J.Zwieńczak, K.Nawrocki) KS BOCHNIA

Dziękujemy wszystkim za śledzenie relacji, więcej o tym spotkaniu wraz ze zdjęciami, już niebawem na stronie Klubowej www.GKSGLINIK.pl Już za tydzień zapraszamy do Gorlic na spotkanie z Metalem Tarnów.
Super relacja:) Dziękuję
18:47GKSGLINIK.pl
'90: Sędzia spotkania dolicza 4' do regulaminowego czasu gry.
18:38GKSGLINIK.pl
'80: Pierwsza akcje po dłuższej przerwie w strzałach na bramkę gospodarzy, Konrad Grela dobrze obstawiony nie może oddać strzału podaje do sygnalizującego pozycję Piotra Gogoli ten po otrzymaniu piłki oddaje mocny strzał z pierwszej... bramkarz Limanovii dobrze ustawiony pewnie broni.
18:30GKSGLINIK.pl
'72: Bramkarz fauluje w polu karnym za co otrzymuje żółtą kartkę. Karnego wykonuje Jacak Sebastian który wykorzystuje tą okazję. 4:0!
18:26GKSGLINIK.pl
'68: Indywidualna akcja zawodnika z numerem 15 Jacak Sylwester, ten ogrywa obrońcę i w sytuacji sam na sam oddaje strzał... 3:0! Bramkarz bez szans na reakcję.
18:23GKSGLINIK.pl
'65: Sebastian Jacak oddaje strzał w kierunku bramki biało-niebieskich, jednak Dawid Kubik pewnie broni.
18:17GKSGLINIK.pl
'59: Gra w drugiej połowie bardzo nieczysta, jednak sędzia główny ewidentnie pomija niektóre przewinienia po stronie gospodarzy.
18:12GKSGLINIK.pl
'53: Po raz kolejny błąd w defensywie Szymon Majeran osamotniony, dobiega do niego Tomasz Mituś ale zawodnik z Limanovii oddaje wcześniej strzał... z trudem broni bramkarz
18:08~Sobieski
Ku.wa!
18:08GKSGLINIK.pl
'49: Bardzo dobra akcja Limanovii, obrońcy Glinika próbują przerwać ich akcje ale niestety bez rezultatu. Sylwester Tokarz w sprincie podaje do Grzegorz Mus ten osamotniony oddaje precyzyjny strzał... piłka wpada do bramki obok lewego słupka. 2:0!
18:02GKSGLINIK.pl
Początek drugiej połowy spotkania (18:03)
17:46RegioWyniki
17:44GKSGLINIK.pl
'43: Pierwsza połowa upływa pod znakiem bardzo wyrównanej gry po obu stronach boiska. Szkoda straconej bramki już w pierwszych sekundach meczu.
17:37GKSGLINIK.pl
'37: Kacper Kukla traci piłkę w środkowej części boiska, zawodnik gospodarzy rozpoczyna akcję jednak Kacper decyduje się na faul taktyczny i zatrzymuje go ręką. Za to przewinienie sędzia kara go żółtą kartką.
17:35GKSGLINIK.pl
'35: Tokarz Sylwester po raz kolejny w posiadaniu piłki tym razem w bocznej części od bramki kieruje dobrą piłkę w pole karne, tam Dawid Drąg oddala zagrożenie wybiciem. Dobra gra w defensywie!
17:29~Sobieski
Miałem na myśli bez przegranej ��
17:27~Sobieski
Trzy drużyny punktowały w każdym meczu w tym Glinik, JAZDA CHŁOPAKI!!!
17:26GKSGLINIK.pl
'26: Gra już w komplecie, groźny atak Limanovii zdobywca pierwszej bramki w bezpośrednim starciu ponownie z bramkarzem, tym razem Dawid Kubik dobrze ustawiony nie daje oddać strzału.
17:24GKSGLINIK.pl
'24: Gra wznowiona, Kacper poza boiskiem Glinik chwilowo gra w osłabieniu.
17:23GKSGLINIK.pl
'23: Kacper Kukla leży na boisku po faulu zawodnika gości, sędzia przerywa mecz po wybiciu piłki przez biało-niebieskich.
17:21GKSGLINIK.pl
'19: Drużyna Glinika ponownie próbuje rozbić defensywę Limanovii, Daniel Kmak podaje do Sanntiago ten oddaje mocny strzał króry trafia w obrońców gospodarzy, piłka ponownie wraca do Daniela który również oddaje strzał... piłka przelatuje nad rogiem bramki.
17:17GKSGLINIK.pl
'16: Rzut rożny dla Limanovii zagrany któtko przez Sebastiana Jacak, chwile potem zostaje skierowana pod bramkę gdzie Sylwester Tokarz wyskakuje do piłki, jednak ta przelatuje tuż nad głową. Groźna sytuacja!
17:15GKSGLINIK.pl
'14: Faul w bliskiej odległości pola karnego, stały fragment gry w wykonaniu Konrada Greli który kieruje mocną piłkę w kierunku bramki ta mija ustawiony mur, ostatecznie łapie ją dobrze ustawiony bramkarz Wojciech Mastalarz.
17:12GKSGLINIK.pl
'11: Dobra akcja zawodników gości, Gogola Piotr będąc na boku boiska kieruje górną piłkę ta trafia pod nogi Konrada Greli który oddaje strzał... piłka przelatuje nad poprzeczką. Było blisko!
17:11GKSGLINIK.pl
'10: Dobre dośrodkowanie Łukasza Krupy pod bramkę, gdzie do piłki wychodzi bramkarz piąstkuje, piłka wypada z pod jego kontroli... sędzia przerywa faul napastnika gosodarzy.
17:10~Amu
Z Limanovią nie wolno tracić tak glupio bramek.. Ciężko teraz będzie strzelić Limanovii
17:09GKSGLINIK.pl
'7: Po utracie bramki zawodnicy Glinika Gorlice na połówce przeciwnika, jednak obrona Limanovii dziś aktywna. Jeden strzał z dystansu Konrada Greli w światło bramki jednak broni bramkarz.