Stalowa Wola, Hutnicza 17
Odsłon: 2754
Sędziowie: Mateusz Czerwień (Kraków)

21:21Karol95
'89: Piłka meczowa - po rzucie wolnym piłka w polu karnym Lewarta, jednak z kilku metrów spudłował Stelmach.
21:09~Masterek
Godzina meczu abstrakcyjna. Niech jeszcze o 21 zaczynają. A przecież tłumy na trybunach,
21:07Marku7501
Kto wymyślił taką godzinę meczu? 19:38 o co tu chodzi
21:04Karol95
'72: Stal chciała szybko odpowiedzieć - z dystansu minimalnie przestrzelił Surmiak.
21:02Karol95
'70: Lewart przed najlepszą okazją w meczu - piłka jednak minimalnie obok bramki.
20:53Karol95
'61: Mieliśmy nieuznanego gola dla Stali - piłka znalazła się w siatce po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, lecz sędzia dopatrzył się przewinienia w ofensywie.
20:51~MOTORLBLJEBALPIES
JAZDA STALÓWKA JAZDA Z NIMI
20:50~PatrykLbn24
Walczysz Lewart Walczysz
20:49Karol95
'57: Po wznowieniu drugiej połowy jak dotąd jeden niecelny strzał Stali w wykonaniu Fidziukiewicza.
20:43~Anonimowy69
Jak mecz? Kto przetwarza? Jakieś stuprocentowe sytuacje?
20:32~Nairam
Stalówka, cienko.
20:25~PatrykLbn24
Do przerwy się Lewart bronił a teraz chuj
20:23Karol95
W 42 minucie poprzeczka Stali - widać rosnącą przewagę gospodarzy, ale Lewart dzielnie się broni.
20:23RegioWyniki
20:23~Anonimowy69
Legia 0:2 Górnik 20minuta
20:11~PatrykLbn24
A Lewart jak
20:10Karol95
'32: Najlepsza jak dotąd sytuacja Stali - po błędzie defensywy piłka przelatuje tuż obok bramki drużyny gości.
19:54Karol95
'17: Na razie dwa dość łatwe do obrony strzały Stali plus jedna akcja w polu karnym. Lewart natomiast z dwoma kornerami oraz uderzeniem z okolic 30 metrów. Wciąż 0:0.