Widzowie: 150
Odsłon: 977
Sędziowie: Daniel Rzepka oraz Tomasz Sitarz i Mateusz Kłoda (KS Rzeszów)

13:34chester
Wyrównany mecz godnych siebie przeciwników, a o końcowym zwycięstwie przesądziła jedna akcja przeprowadzona już w 7. minucie.
12:28chester
'71: żółta kartka DLA Dawida Zimnego, na boisku leży kontuzkjiwany bramkarz gosci
12:26chester
'70: druga zmiana w Wisłoku, Wasilewski ZA Michała Durka
12:23chester
'67: dużo szczęścia Grunwaldu. Bramkarz próbując wybić piłkę trafia w Michała Durka, piłka mija jednak bramkę obok slupka
12:17chester
'61: pierwsza zmiana w Wisłoku. Zimny za Magudera
12:10chester
'54: pierwsza zmiana w meczu. Boisko opuszcza Kuba Woźniak
12:08chester
'51: coraz częściej piłka na połowie Grunwaldu, uciążliwy wiatr przeszkadza im w wyprowadzaniu piłki
12:05chester
'49: Złotek złapał piłkę przed linia końcowa dośrodkował w pole karne lecz strzał Maguder blokuję obrońca
11:41chester
'38: groźna akcja lewa strona Grunwaldu a strzał choć niezbytocny w niewielkiej odległości mija słupek bramki Mroczki
11:38chester
'35: żółta kartka dla Fabiana za przerwanie akcji
11:34chester
'31: ładna akcja Wisłoka prawym skrzydłem lecz strzał blokuje obrońca i rzut rozny
11:29chester
'26: zawodnikiem Grunwaldu jest Jakub Woźniak reprezentujący barwy Wisłoka w rundzie jesiennej sezonu 2017/18
'25: trenerem gości jest e trener Wisłoka Strzyżów Maciej Rusin
11:25chester
'22: w próbach dalekich podań do linii ataku skutecznie przeszkadza obu drużynom mocny wiatr
11:24chester
'21: po zdobyciu przez Wisłok gra przeniosła się do środkowych sektorów boiska
11:14chester
'7' piękny techniczny strzał Złotka i nawet mający bardzo dobre warunki i zasięg ramion bramkarz gości nie sięga piłki. Prowadzimy 1-0!
11:05chester
'1: już po pierwszym zagraniu widsac że spory wpływ na poczynania zawodników będzie miał porywisty wiatr
11:04chester
'1: rozpoczęła się pierwsza połowa hitowego spotkania 11 kolejki rzeszowskiej A klasy