Widzowie: bez publiczności
Odsłon: 1035
Sędziowie: Rafał Kępa oraz Patrycja Turczyn i Janusz Anasychin (KS Rzeszów)

16:47chester
W końcówce Wisłok nie schodził już z połowy przeciwnika, a zdobyte dwie bramki trochę zamazuja obraz tego wyrównanego do pewnego momentu meczu.
16:41chester
'86: chwilę wcześniej powinna jednak być bramka DLA Wisłoka. Adrian Ćwiklik zrobił wszystko jak należy położył bramkarza i puścił piłkę obok niego, jednak ta zatrzymała się w kałuży.
16:40chester
'85: debiutancki gol w seniorach Adriana Szureja, który wykończył zamieszanie pod bramka Korony.
16:35chester
'80: jeden niewielu wyapdow gości pod pole karne Wisłoka, jednak piłka po strzale sprzed szesnastki ląduje w okolicach chorągiewki różnej
16:34chester
'79: na boisku pojawił się Adrian Szurlej i tym samym trener Rudny wprowadził do gry wszystkich zawodników których miał dostępnych na ławce rezerwowych
16:29chester
'75: zmiana w bramce Wisłoka, za Michała Mroczka Kacper Gołda.
16:27chester
'72: odważnie z dystansu (22m) Filip Czarnik, piłka nieznacznie mija okienko bramki przyjezdnych
16:24chester
'69: Świszcz przed szansa jednak broni bramkarz, po dobitce Wasilewskiego aut dla Korony
16:22chester
'67: zmiana, Czarnik za Kozaka
16:21chester
'66: mocny strzał Maguder, bramkarz zbija do boku a obrońca gości nie ryzykuje i wybija na korner
16:06chester
'52: ogromnie zmotywowani wyszli z szatni podopieczni Rafała Rudnego, bramkarz gości ma sporo pracy.
16:04chester
'49: Dawid Zimny udanym dryblingiem zgubił obrońcę, i dograł piłkę w pole karny. Nadbiegający Szymek Kozak dostał piłkę "na tacy" i bez problemu umieścił ją w siatce. Prowadzimy 2-0!!
15:56chester
Nic nie doliczył prowadzący zawody Rafał Kępa do pierwszej połowy i obie drużyny udały się do szatni na przerwe.
15:47RegioWyniki
15:45chester
'43: piłka kolejny raz w siatce gości, ponownie spalony
15:44chester
'42: choć perspektywa do oceny nie najlepsza wydaje się że jednak Dawid był daleko za linia obrońców w momencie oddawania strzalu przez partnera
15:43chester
'41: piłka w siatce, a skierował ją tam Zimny gdy ugrzezla w kałuży, jednak decyzja asystent - spalony
15:41chester
'40: Wisłok w ofensywie jednak strzały z linii pola karnego trafiają w gąszcz obrońców Korony
15:28chester
'26: do wydawałoby się bezpańskiej piłki zdążył tuż przed linia końcowa Wasilewski i dograł ją do środka. Dominik Wilk przyjął ją ze spokojem i skierował mocnym strzałem do siatki. Prowadzimy 1-0!
15:27chester
'25: ładne dosrodkowanie Kroka z prawej strony lecz Wilk nie sięgnął piłki przewrotka
15:22chester
'21: kolejny rzut rożny dla gosci
15:18chester
'16: olbrzymie szczęście Wisłoka, piłka po strzale z 18m trafia w naszego obrońcę, a po rykoszecie opuszcza boisko tuż obok słupka. Tylko rzut rożny dla gości.