Odsłon: 3266

15:17~Edi
Graty Panowie
15:16chester
'90 : kapitalna asysta Adriana Ćwiklika a Michał Durek miał autostradę do bramki Startu. 5-2!!!!!
15:07chester
'83: pozytywne jest na pewno to E w końcówce Wisłok zaczął zagrażać bramce gości i częściej gości na połowie Startu
'83: to powinna być bramka dla Wisłoka, Michał Durek uderzeniem zza pola karnego nietrafia do pustej bramki
15:00~Edi
Robi się nie ciekawie
14:58chester
'74: po rzucie różnym zagapienie obrony Wisłoka i Bryndal głową trafia do siatki
14:56chester
'71: w końcu strzal że strony Wisłoka, Maguder jednak w boczna siatkę
14:55chester
'70: Wisłok w drugiej połowie bez sytuacji bramkowej, goście już m.in. oddali strzał w poprzeczkę
14:54chester
'70: kolejna zmiana W Wisłoku, Gruca za Kozaka
14:47chester
'63: potrójna zmiana w Wisłoku
14:42chester
'58: mecz ma podobny przebieg jak w pierwszej połowie, a podstawowa różnica jest brak sytuacji bramkowych z obu stron
14:41chester
'57: po niecałym kwadransie drugiej połowy zmiana w drużynie gości
14:30chester
'46: rozpoczęła się druga polowa
14:20chester
Po fatalnym początku meczu podopieczni Rafała Rudnego szybko odzyskali wlasciwy rytm a przede wszystkim zaprezentowali niesamowita skuteczność pod bramka Startu i na przerwe schodza wysoko prowadząc
14:17RegioWyniki
14:16chester
'42: fantastyczna akcja Wisłoka, Szymek Kozak dogrywa do Złotka lecz ten uderza w poprzeczkę, na szczęście tam gdzie trzeba był Dominik Wilk i po małym zamieszaniu w polu karnym gości zdobywa bramkę dla Wisłoka. 4_1!!!!
14:11chester
'38: piękna pogoda w Strzyżowie, mecz z oczywistych względów odbywa się bez udziału kibiców
13:59chester
'26: po rzucie różnym bramkarz gości zbyt krótko wybija piłkę, ta trafia do Maćka Mroczka, a ten znajduje luke w gąszczu obrońcow i kieruje futbolówkę do siatki. 3-1!!!
13:59~Legionista1916
Do boju Wisłok !
13:53chester
'20: Szymon Kozak bezpośrednio z rzutu wolnego i już Wisłok na prowadzeniu. 2-1!!
13:52~Edi
Szybki mecz he he brawo Wiskok
13:47chester
'14: stracona bramka obudziła w końcu gospodarzy, wyrównanie daje Wilk ppo strzale z 10 metra
13:40~Wes
Miejmy nadzieje ze lepiej skoncza niz zaczeli
13:39chester
'5: of początku przewaga gości, podopieczni Rafała Rudnego sprawiają wrażenie jakby jescze myślami byli w szatni i szybko tracimy bramkę
13:38~Edi