Odsłon: 1378

14:24SiatkoPL
reasumując, Jagiellonia zasłużyła na zwycięstwo.
14:23SiatkoPL
I połowa zdecydowanie dla Świtu, aczkolwiek to był również festiwal nieskuteczności w porównaniu do tego jak Jagiellonia wykorzystywała swoje akcje w II połowie
14:22SiatkoPL
'95: KONIEC!
14:18SiatkoPL
'91: doliczone 4 min
'90: Teraz bardzo ładna okazja gospodarzy, centra, trochę sie piłka poodbijała, aż wreszcie dopada do gracza gospodarzy, a ten z 1 piłki uderza obok bramki
14:14SiatkoPL
'87: Kwiatkowski z kartką
14:13RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Błonianka Błonie - GKS Wikielec
14:11SiatkoPL
'84: 2 błąd bramkarza w dzisiejszym spotkaniu, obydwa są kosztem bramek dla gości
Sytuacja wyglądała tak: Mocne uderzenie z około 30m gracza Jagielloni bramkarz nie zdołał go złapać, tylko wypluć do przodu, i to był błąd, bo tam był Jarmołowicz, a ten do prawie pustej bramki dobił na 1-3
14:10SiatkoPL
Jednak Jarmołowicz na 1-3
SOBCZAK Z HATTRICKIEM!
14:09SiatkoPL
'82: GOOOL I TO CHYBA PO MECZU, 3 NOKDAUN= K.O
14:07SiatkoPL
'80: teraz 2 faule na graczach Świtu w polu karnym Jagi, ale gwizdek sędziego milczy
'79: Świt zgasł zupełnie po tej 1 bramce Jagielloni, goście lepsi zdecydowanie w tej połowie
14:01SiatkoPL
Mocne uderzenie z ostrego kąta pola karnego, a Bramkarz dał się zaskoczyć i piłka przeszła mu między nogami 1-2!
13:49SiatkoPL
'62: Kolejne zamieszanie w polu karnym gości, i to zamieszanie się kończy, troszkę chyba przypadkowym strzałem z półobrotu, który nie był w światło bramki
13:48SiatkoPL
'60: ALEŻ BYŁA KONTRA, PIĘKNA CENTRA GRACZA GOŚCI, Tam jest napastnik Jagiellonii, wręcz w akcji 100%, wystarczyło uderzyć lekko obok bramkarza, bo obrońcy byli spóźnieni, ale on tak nie uderzył, tylko uderzył wysoko nad bramką i nic z tego nie wyszło, wciąż po 1
13:47SiatkoPL
'59: teraz taka odbijanka główek w polu karnym rezerw, aż wreszcie uderza z głowy Arkadiusz Ciach, i bramkarz bez problemu łapie piłkę
13:44SiatkoPL
'57: Teraz akcja drużyny z Białegostoku, dogranie do środka z skrzydła, i uderzenie, ale wysoko nad bramką
13:41SiatkoPL
Czerech nieprzepisowo interweniuje, otrzymuje żółtą kartkę
'53: Tak. Jaga teraz idzie za ciosem, szukali kolejnej akcji, ale nie zgrali się gracze Jagi
13:38~Jaga
i wystarczyło ;)
13:38RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Concordia Elbląg - RKS Radomsko
13:38SiatkoPL
Szymon Sobczak, chyba jedyna dobra okazja Jagielloni w tym meczu, a na pewno 1 celny strzał
13:37SiatkoPL
GRACZ JAGIELLONI WYSZEDŁ NA AKCJE OKO W OKO PO DOBRYM PODANIU OD KOLEGI I STRZELIŁ NA 1-1!