punkty: 16
Stadion Miejski Hutnik Kraków
Kraków, Ptaszyckiego 4
Odsłon: 1755
Sędziowie: Sędzia Główny: Marcin Kochanek - Opole Sędzia Asystent 1: Wojciech Szczurek Sędzia Asystent 2: Krzysztof Stępień Sędzia Techniczny: Sebastian Krasny

14:49Mancior
'90: Sędzia dolicza 3 minuty
14:27Mancior
'69: Druga bramka dla gości ewidentnie podcięła skrzydła Hutnikowi.
14:14~MKD
Pięknie! :)
14:12Mancior
'54: Rzut karny dla Wigier!
14:09Mancior
'50: Do tej pory optyczną przewagę mają gospodarze. Tak jak pisałem wcześniej, stały fragment i bramka Wigier to był pierwszy i nadal jedyny strzał gości w tym meczu.
14:06~MKD
Suwałki jeszcze strzela brame czy przeszli do defensywy?
14:06Mancior
'47: Czas na drugą połowę, goście po wykorzystanym stałym fragmencie z 41 minuty prowadzą z Hutnikiem 0:1!
13:46RegioWyniki
13:42Mancior
'42: Pierwszy strzał na bramkę gospodarzy i bramka na 0:1! Wigry prowadziły grę, jednak dopiero w 41 minucie goście oddali pierwszy strzał na bramkę
13:38~Lisek
Coś ciekawego na murawie się dzieje?
13:18RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
13:10Mancior
'10: Początek spotkania wyrównany, Wigry dłużej przy piłce, jednak na razie Hutnik mądrze gra w defensywie. Do tej pory jedyny strzał na bramkę oddawali gospodarze.
13:09~Lisek