Widzowie: ?
Odsłon: 1290
Sędziowie: brak danych

14:51Karol95
Sporo pecha i niedokładności gości w wykończeniu, szczęście gospodarzy przy drugiej bramce i dobra organizacja gry w 2. połowie: to było naprawdę świetne widowisko z udziałem LKS i Ruchu: trzy punkty zostają w Goczałkowicach - Zdroju!
14:49Karol95
'90 : Ostatni rożny w meczu dla Ruchu...
14:47Karol95
'90 : I to była PIŁKA MECZOWA: trochę zamieszania w polu karnym, jeden zawodnik nie trafia w piłkę, wreszcie do piłki dopada Foszmańczyk, ale przestrzelił...
14:45Karol95
'90: Groźny rzut wolny z boku tuż za linią pola karnego: być może match ball dla gości.
14:42Karol95
'86: Dziesiąty korner dla Ruchu w meczu, zawodnik gości w polu karnym stara się przyjąć dośrodkowanie, ale nie potrafi opanować piłki. Niespodzianka bardzo blisko.
14:40Karol95
'85: Kozina MVP drugiej połowy na lewej stronie Ruch nie wie, co się dzieje.
14:39~Mal
Brawo
14:39Karol95
'84: Piłka meczowa dla gospodarzy, dobre rozegranie po stracie Janoszki, piłka na lewej stronie dobrze dograna po ziemi, ale minimalnie zabrakło Grygierowi do skierowania futbolówki do siatki.
14:35Karol95
'80: Teraz ruch z setką w polu karnym, obrońca skiksował i była idealna okazja na bramkę, lecz strzał zablokowany.
14:33Karol95
Do sensacji jeszcze trochę, chociaż Niebiescy od dłuższego czasu biją głową w mur :)
14:30~Zawisza
Witam, cóż to za sensacja
14:25Karol95
'70: Paszek otrzymał świetne podanie za linię obrony od Janoszki w pole karne, ale złe przyjęcie zniweczyło szansę na wyrównanie.
14:21Karol95
'66: Teraz dośrodkowanie z prawej strony, Paszek uderza głową, ale Mrzyk pewnie łapie.
'66: Ruch napiera, teraz Foszmańczyk zza pola karnego, golkiper gospodarzy stanął jak wryty, ale obok bramki. Wciąż 2:1.
14:17Karol95
'61: Wyraźnie podrażniony Ruch ruszył do odrabiania strat, goście domagali się rzutu wolnego po domniemanym faulu w okolicach 16 metra, ale sędzia nie widział przewinienia.
14:14RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:1 w meczu Pniówek Pawłowice Śląskie - Warta Gorzów Wielkopolski
14:13Karol95
'58: Coś niesamowitego: kolejna akcja Goczałkowic, próba wgrania piłki w pole karne, na drodze piłki staje Sikora i.... mamy 2:1 dla gospodarzy!
14:10Karol95
'55: Ruch trochę oszołomiony po trafieniu gospodarzy, brakuje widocznej w 1. połowie pewności w rozegraniu.
14:06Karol95
'51: Gospodarze odważnie wyszli na 2. połowę, bardzo łatwa strata Ruchu, szybki odbiór i kontra gospodarzy - mamy 1:1!
13:45RegioWyniki
13:34Karol95
'34: Niebiescy z ogromną łatwością tworzą sobie kolejne akcje podbramkowe - tym razem strzał zablokowany i korner.
13:32Karol95
'32: Był gol na 2: dla Ruchu, ale.... sędzia przerwał akcję z powodu spalonego przy wcześniejszym podaniu.
13:28Karol95
'29: Bardzo pewnie wykonana jedenastka i mamy 1:0 dla Ruchu.
13:26Karol95
'27: Karny dla Ruchu.
13:20Karol95
'20: *obrońcy, a to po rożnym GENIALNIE broni strzał z piątego metra golkiper Niebieskich: to powinno być 1:0!
13:20RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:0 w meczu Pniówek Pawłowice Śląskie - Warta Gorzów Wielkopolski
'20: Łączek świetnie obsłużony przez Ćwielonga, mocne wstrzelenie w pole karne i korner po interwencji bramkarza.
13:18Karol95
'19: Bardzo dobre rozegranie Ruchu, Idzik dostał setkę w polu karnym, ale bardzooo niecelne wykończenie.