stadion - brak danych
Odsłon: 1211
Sędziowie: Paweł Kucharczyk (DZPN Wrocław)

18:55Dominik1993
'93: Przekątne podanie do Igora Wargina, miejscowi domagali się spalonego, ale sędzia puścił grę, a Wargin umieścił piłkę w siatce!
18:54Dominik1993
'92: Piotr Możdrzech otrzymuje druga i w konsekwencji czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie!
18:52Dominik1993
'90: Sędzia dolicza 5 minut!
18:44Dominik1993
'83: Marcin Musiał z 20 metrów nad bramką.
18:41RegioWyniki
Zmiana wyniku 4:0 w meczu Nysa Kłodzko - Unia Bardo
18:34Dominik1993
'72: Seria trzech żółtych kartek dla Cieśli, Możdrzecha i Ulatowskiego za faule.
18:33RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:0 w meczu Nysa Kłodzko - Unia Bardo
18:23Dominik1993
'61: Mocne wejście Piotr Możdrzecha, który po kilkunastu sekundach na boisku trafia do bramki, po błędzie defensywy Foto-Higieny!
18:22Dominik1993
'60: Zmiana w Polonii, za Bartosza Kaczmarka, wchodzi Piotr Możdrzech)
18:21Dominik1993
'59: Rafał Miazgowski z 25 metrów, piłkę przed siebie wypluwa Gąsirowski.
18:17Dominik1993
'55: Dominik Wejerowski z rzutu wolnego na 20 metrze trafia w słupek!
18:16Dominik1993
'54: Dominik Wejerowski z rzutu wolnego na 25 metrze, ale broni Buchla.
18:15Dominik1993
'53: Kucyniak z prawego skrzydła na 5 metr do Łukasza Orzechowskiego, który nie trafił w piłkę z 5 metrów.
18:11Dominik1993
'49: Żółtą kartę za faul otrzymuje Rafał Miazgowski, a za niesportowe zachowanie Mieczysław Przytuła.
18:07Dominik1993
'46: Rozpoczynamy II połowę.
18:05RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:2 w meczu Orzeł Ząbkowice Śląskie - Górnik Wałbrzych
17:51Dominik1993
Po pierwszej połowie Polonia Trzebnica prowadzi z Foto-Higieną - 1:0, po golu Adama Miazgowskiego. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!
17:50RegioWyniki
17:49Dominik1993
'46: Wojciech Strójwąs z prawego skrzydła w pole karne, gdzie piłka odbija się od dwóch defensorów Polonii i trafia pod nogi Tarnova, który się tego nie spodziewał i z 5 metrów przeniósł piłkę nad bramką!
17:48Dominik1993
'45: Sędzia dolicza 2 minuty!
17:48RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Nysa Kłodzko - Unia Bardo
17:45Dominik1993
'42: Krzysztof Ostrowski z 30 metrów znacznie obok bramki Gąsiorowskiego!
17:43Dominik1993
'39: Świetna przekątna piłka do Łukasza Kucyniaka na prawą stronę, a ten w sytuacji sam na sam z Karolem Buchlą uderza, a bramkarz Polonii odbija piłkę na słupek swojej bramki!
17:39Dominik1993
'36: Łukasz Kuczer zablokował wbiegającego w pole karne Mieczysława Przytułę świetnym wślizgiem.
17:33Dominik1993
'30: Żółtą kartę za faul otrzymuje Dominik Wejerowski.
17:31RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Nysa Kłodzko - Unia Bardo
17:28RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:1 w meczu Orzeł Ząbkowice Śląskie - Górnik Wałbrzych