13:14~Patryk9991234
Ed
12:41plawanice
Dziękujemy za wspólną relację i zapraszamy na kolejną relację live :)
Mecz zakończony. Lider rozgrywek, GKS Pławanice wywozi 3 punkty z "ciężkiego" terenu i umacnia się na 1 miejscu.
12:39plawanice
Strzał w środek bramki pod poprzeczkę, jednak Michał Wojcieszek piłki nie sięgnął. Aktualny wynik 1:6.
12:38plawanice
'90: Gol dla MKS-u! Strzał z 25 metrów i piłka w siatce.
12:37plawanice
'89: Spalony! Niestety bramka Kamila Wasyluka została nieuznana.
12:36plawanice
Tempo spotkania ze względu na wynik zdecydowanie spadło. Gospodarze stracili animusz po kolejnych straconych bramkach.
12:35plawanice
'87: rzut wolny dla Siedlisk. Dośrodkowanie w pole karne Pławanic z odległości 30 metrów, jednak zawodnik gospodarzy fauluje Rafała Malinowskiego.
12:32plawanice
'84: strzał Czajki, nad bramką.
12:30plawanice
MKS dąży do zdobycia "honorowej" bramki, jednak strzał głową napastnika gospodarzy obok bramki.
12:29plawanice
'81: zmiana także u gospodarzy.
12:28plawanice
'79: podwójna zmiana u gości. Rotacja na bramce - w miejsce Ariela Pawluka wchodzi Michał Wojcieszek, a Damian Malinowski zmienia Jarosława Szałaja.
12:25plawanice
'77: za trenera Patryka Szkałubę wchodzi Tomasz Piech.
'76: Gol dla Pławanic! Hat-trick Michała Gąsiorowskiego. Asystuje mu Adrian Czajka.
12:21plawanice
Zmiana w drużynie Pławanic. Z boiska schodzi Karol Stojański, w jego miejsce Kamil Wasyluk.
12:20plawanice
'72: strzał MKS-u, obok słupka.
12:17plawanice
'68: lider kontroluje wydarzenia na boisku.
12:13plawanice
'64: w odpowiedzi gospodarze. Z problemami tym razem Ariel Pawluk.
12:12plawanice
'63: strzał Gąsiorowskiego, jednak świetnie broni bramkarz MKS-u.
12:08plawanice
'60: wśród gości również zmiana. Na boisku pojawił się Mateusz Wasyluk w miejsce debiutanta - Marka Tymińskiego.
'59: kolejne dwie zmiany w szeregach gospodarzy.
12:05plawanice
'56: strzał Gąsiorowskiego, również obok bramki.
12:04plawanice
'54: blisko podwyższenia wyniku, jednak piłka przechodzi obok bramki po strzale Jakuba Fijoła.
12:00plawanice
'52: gospodarze z rzutu rożnego. Jednak bez oczekiwanego efektu.
11:59plawanice
'50: Gol dla Pławanic! Michał Gąsiorowski kompletuje dublet w dzisiejszym meczu, a goście prowadzą już 5:0. Asysta Tomka Rzeszuta, który rozgrywa dziś świetne zawody (na ten moment 2 bramki i 2 asysty).
11:57plawanice
'49: MKS w natarciu. Dwa groźne dośrodkowania, jednak bez konsekwencji dla Pławanic.
11:54plawanice
'46: Początek II połowy.
11:42plawanice
Koniec I połowy. Lider rozgrywek prowadzi w Suchodołach 4:0! Czekamy na II połowę.
11:42RegioWyniki