punkty: 1542
stadion - brak danych
Odsłon: 282

22:27SiatkoPL
Dobry mecz, niezły poziom, bardzo wyrównany, emocje były, zabrakło jedynie większej ilości bramek, a tak to, to zdecydowanie mecz idealny
I Koniec meczu
'93: Hmmm, dziwne, sędzia jednak kończy mecz po 3 minutach
'93: teraz świetna akcja Sztormu, ale bramkarz, a tak właściwie jeden z graczy z pola odbił piłkę na róg
Hoho!
'88: no dużo przerw i interwencji medyków, podejrzewam, że będzie doliczone z 6 albo 5 minut
22:18SiatkoPL
'84: Mały wynik na B - Klasę, osobiście liczę, że Sztorm bądź Pionier jeszcze zrobią show na te mniej więcej 10 min do końca meczu
22:14SiatkoPL
'79: Ależ ostrzał na bramkę Wyczołka, bomba z kilku metrów Skierkowskiego, ale ten broni
21:49SiatkoPL
'55: Długa piłka do Olejnika! Ten po błędzie obrońców wychodzi na sam na sam i strzela gola! 1-0
'33: niewykorzystany tym razem
'32: Pasternak znów po rzucie różnym! mocno, chciał za kołnierz, ale bramkarz gości znów na rożny
21:14SiatkoPL
'32: Pasternak po krótkim, bramkarz wypluwa na róg
21:05SiatkoPL
'23: Ależ teraz zamieszanie w polu karnym Sztormu, Kudełko miał dogodną sytuacje, ale jedynie rożny
20:59SiatkoPL
'17: Pasternak! ALE BOMBA! Poprzeczka! Ależ niewiele, ale byłby to piękny gol
'16: ŚWIETNIE DOGRANIE W POLE KARNE Z ROGU OLEJNIK UDERZA... ALE NAD BRAMKĄ NIEWIELE!
20:51SiatkoPL
'9: Strzał z dystansu gospodarzy, nad bramką jednak wysoko
20:43SiatkoPL
'1: 13 minut opóźnienia i gramy, to będzie świetny mecz!