Wojsławice, Grabowiecka 1
Odsłon: 821
Sędziowie: Bryda (główny), Otręba, Przechocka

15:49plawanice
Koniec meczu. Lider rozgrywek pokonuje w delegacji drużynę Vojsławii Wojsławice 4:1 i umacnia się na 1 miejscu w lidze. Jeżeli Hutnik Ruda-Huta nie wygra swojego spotkania z MKS Siedliska, drużyna z Gminy Kamień już dzisiaj zdobędzie mistrzostwo KEEZA Klasa A!
15:43plawanice
'90: Sędzia główny dolicza 4 minuty.
15:40plawanice
'88: Groźny strzał Vojsławii z rzutu wolnego. Z problemami Michał Wojcieszek.
15:28plawanice
'75: Już 4:0! Michał Gąsiorowski po podaniu Kacpra Nestorowicza wygrał pojedynek o pozycję z obrońcą Vojsławii i celnym strzałem podwyższa wynik spotkania.
15:26plawanice
'73: Tomasz Rzeszut po indywidualnej akcji strzela bramkę na 3:0!
15:19plawanice
'66: Nie przebierają w środkach zawodnicy Vojsławii, często uciekając się do fauli.
15:15plawanice
'62: Rzuty wolny dla Pławanic 20 metrów od bramki. Piłka szybuje jednak nad bramką Adriana Kurca.
15:10plawanice
'57: Niefortunnie interweniujący zawodnik gospodarzy strzela do własnej bramki. Goście prowadzą już 2:0!
14:50plawanice
Koniec I połowy. GKS Pławanice Kamień prowadzi w Wojsławicach 1:0 po bramce Kacpra Nestorowicza. Pomimo wielu dobrych sytuacji wynik od 13 minuty nie uległ już zmianie.
14:48RegioWyniki
14:45plawanice
'45: Arbiter dolicza 3 minuty do pierwszej połowy.
'45: Trenerzy obu ekip zmuszeni byli dokonać dwóch zmian już w I części meczu.
14:29plawanice
'29: Tomasz Rzeszut w sytuacji sam na sam z bramkarzem Vojsławi, niestety strzał obok bramki.
14:23plawanice
'23: Po sennym początku, z każdą minutą mecz obfituje w dobre sytuacje bramkowe z obu stron.
14:21plawanice
W odpowiedzi Pławanice. Kacper Nestorowicz faulowany w polu karnym, jednak sędzia pokazuje by grać dalej, z czym nie zgadzają się goście.
14:20plawanice
'19: Dwie dobre sytuacji dla Vojsławii. Najpierw napastnik Vojsławii oddał minimalnie niecelny strzał, a w następnej akcji sędzia w sytuacji 1 na 1 odgwizduje spalonego.
14:14plawanice
'14: Kacper Nestorowicz po indywidualnej akcji otwiera wynik spotkania. Goście prowadzą 1:0.