12:59ziemniaczek
OLIMPIA FETUJE ZASŁUŻONE ZWYCIESTWO W SZATNI BRAWO DLA OLIMPI
12:58ziemniaczek
OLIMPIA ZASŁUŻENIE WYWOZI 3PKT Z MUSZYNY
PODSUMOWUJAC OLIMPIA STRZELIŁA BRAMKE I UMIEJETNIE SIE BRONIŁA A POPRAD POZA STRZALEM GROZNYM Z RZUTU WOLNEGO W SLUPEK W 90 MINUCIE NIC NIE POKAZAŁ
12:57~luk
trudno gramy dalej
12:56ziemniaczek
KONIEC MECZU
12:52ziemniaczek
91 min uderzal z rzutu wolnego z okolic 20 m Wilk pilka po jego.strzale uderzyla w slupek
12:50~luk
jak nie idzie to nie idzie
12:42~luk
żeby nie było,że tylko nażekam,nie skreślam popradu,ale trzeba lepiej grać żeby coś zdziałać w tej lidze,może te 2 zwycięstwa bez straty gola uśpiły zespół i trzeba wstrząsu?
12:37ziemniaczek
76 min strasznie słaby mecz moze ostatnie 15 minut bedzie chin oc troszkę żywsze w wykonaniu obu drużyn.
12:36ziemniaczek
75 min przerwa na uzupelnienie plynow.
12:34ziemniaczek
luk to co Poprad dzisiaj to padaka straszna....
12:31~luk
Z rezerwami Sandecji jak Poprad tak zagra to też wtopi.
12:29ziemniaczek
68 min seria 3 rzutow roznych z ktorych nic nie wynika
12:27~luk
trener Merklinger musi dać sygnał
12:25ziemniaczek
62 min Olipmia usatysfakcjonowana prowadzeniem cofneła się a Poprad proboje atakowac ale wychodzi in to.bardzo.niemrawo
12:20ziemniaczek
60 min narazie wieje nudą ani.jednej składnej akcji
12:07ziemniaczek
46 min zmiana w Popradzie za Weglowskiego wchodzi Polański
12:07~KAcper_Fan
ja za Olimpią
12:06~luk
Jest jeszcze 2 połowa,ale takie mecze u siebie nie należy,ale trzeba wygrywać bo potem tych punkcików braknie w ostatecznym rozrachunku.
12:05~KAcper_Fan
ziemniaczek ty na stadionie?]
Szkoda :(
12:02ziemniaczek
Kacper_Fan oj niestety....
12:01ziemniaczek
luk mecz sie jeszcze nie skonczył..ale jesli tak dalej Poprad będzie grał to nie wróże w drugiwj połowie nic dobrego...
11:53ziemniaczek
Po 45 minutach 0:1 dla Olimpi i trzeba przyznac zasłużenie Poprad tylko pod koniec pierwszej polowy zaprezentowal troszke swoich umiejetnosci. Jak narazie Olimpia jest szybsza i to dwa razy od Popradu
11:51RegioWyniki