Zwycięstwem w tym meczu białczanie mieli sobie zagwarantować czwartoligowy awans. "Mieli", bowiem sprawa rozstrzygnęła się już we wtorek, gdy punkty w Jaworznie straciła próbująca gonić Niwa. A Garbarz godzić się musi, niestety, z degradacją
Odsłon: 1050
Sędziowie: Rafał Ziach oraz Michał Gębala i Jonasz Kita (KS Chrzanów)

20:32pawelf
Obie drużyny marzyły właściwie już tylko o zakończeniu tego toczonego w atmosferze fair widowiska
20:07pawelf
'82: Szczerbina przejmuje piłkę po złym wznowieniu gości od bramki, strzela mocni, ale obok
19:58pawelf
'73: Po niemal roku przerwy spowodowanej kontuzją do gry w Tempie powraca Michał Bisaga
19:54pawelf
'69: Szczerbina ładnie zewnętrzna częścią prawej stopy, z trudem bramkarz, a dobitka woźnego z ponad 20 metrów za wysoka
19:51pawelf
'66: Gruca znów główkuje po rogu, ale zdecydowanie za wysoko. Przy okazji boleśnie upadł golkiper Garbarza
19:50pawelf
'65: Puzik indywidualnie w polu karnym i upadając strzela w słupek
19:48pawelf
'63: Udany żart białczanskich kibiców: piłka przebija się na elemencie poza ogrodzeniem, szybkie podanie do rzucającego aut Bizonia i ten rozpoczyna grę, a kolega próbuje ją kontynuować
19:43pawelf
'58: Akcja Woźnego z lewej strony, oddanie do Piekarczyka i ten strzela nad poprzeczką
19:39pawelf
'54: Puzik nawijał obrońcę w polu karnym, ten jednak zablokował strzał, piłka wpada pod nogi Marka i 3:0 do
19:36pawelf
'51: Za nami 50 minut meczu. To oznacza że blok defensywny z Białki od dokładnie 1001 minut chwali się czystym kontem! Nieprawdopodobny REKORD!!!
19:35pawelf
'50: Kalicki po zwodzie zza pola karnego i ładnie odbija bramkarz
19:34pawelf
'49: Piekarczyk wpada w pole karne, strzela z kozłującej piłki tuż nad poprzeczką
19:17RegioWyniki
19:13pawelf
'41: Rupa bezpośrednio z kornera i z kłopotami zembrzycki bramkarz
19:07pawelf
'34: Prostopadłe podanie ze środka, Basiura nie przyjmuje piłki, ale dzięki temu ma jeszcze łatwiejszą sytuację sam na sam i strzela obok prawej nogi golkipera
18:52pawelf
'19: Basiura ze skraju pola karnego i ładnie odbija bramkarz
18:38pawelf
'6: Świetnie uruchomiony Ezeh podaniem prostopadłym, ale był spalony
18:37pawelf
'5: Rzut rożny i Gruca otwiera po centrze wynik spotkania - 1:0
18:31pawelf