Widzowie: ?
Odsłon: 550
Sędziowie: brak danych

19:03dariuszw
2 połowa to przewaga gości . Gratulacje Dla zawodników za walkę i do zobaczenia Talent w klasie A.
Koniec meczu Talent wygrał zasłużenie 3:1 . Targówek miał swoje 5 minut na początku meczu gdy prowadził.
18:13dariuszw
'47: Podobna akcja Talentu jak gospodarzy na początku meczu. Sam na sam i mamy w derbach remis 1:1
18:11dariuszw
'46: Rozpoczynamy ostatnie 45' meczu
18:04dariuszw
Jeżeli ktoś zna wyniki innych spotkań niech podaje
17:58dariuszw
Mecz wyrównany Talent jakby troszkę bez sił strzały troszkę za słabe. Targówek prowadzi po minimalnym błędzie obrony
17:09dariuszw
'2: Pierwsza akcja i głową napastnik Targówka strzela na 1:0!
16:44dariuszw
Ciekawostki przed meczowe. Talent Warszawa na 10 rozegranych wyjazdów Talent Warszawa stracił 7 bramek najmniej w lidze na wyjezdzie
16:42dariuszw
Ciekawostki przed meczowe. Talent Warszawa na 10 rozegranych wyjazdów tylko w jednym z nich padła 1 bramka i Talent go wygrał z AP Brychczy 1:0
16:39dariuszw
Ciekawostki przed meczowe. Talent Warszawa na 10rozegranych wyjazdów w 4 meczach nie stracił bramki
Ciekawostki przed meczowe. Talent Warszawa na 10rozegranych wyjazdów przegrał tylko 1 raz z AP EsKadra 1:2
16:38dariuszw
Ciekawostki przed meczowe. Talent Warszawa na 10 rozegranych wyjazdów w każdym meczu strzelił choć 1 gola
16:37dariuszw
Ciekawostki przed meczowe. Talent Warszawa na 10rozegranych wyjazdów wygrał 9
16:35dariuszw
Ciekawostki przed meczowe. Targówek u siebie na 10 rozegranych spotkań nie stracił bramki 3 meczach a w dwóch gola nie zdobył.
16:34dariuszw