Trzebinia, Kościuszki 33
Odsłon: 3185
Sędziowie: Maciej Górski (KS Kraków)

19:13pawelf
*Pierwsza bramka jednak na konto Michała Puzika. Gruca odbijał piłkę już za linią bramkową.
18:38pawelf
'81: Wolny z lewej strony pola karnego i piłka spada na górną siatkę bramki Wałacha
18:37pawelf
'81: Żółta kartka dla trenera Tempa
18:33pawelf
'77: Wolny z boku pola karnego, dobrze wybija Walach, ale dobitka i znakomicie asekuruje obrońca na linii bramkowej
18:33pawelf
'76: Gospodarze z ostrego kąta mocno w słupek
18:32pawelf
'76: Strzał puzika z karnego odbił bramkarz, ale przy dobitce nie mógł nic zrobić - 2:3
18:32pawelf
'75: Hutyria dostał kapitalne prostopadłe podanie, wpadł w pole karne i został sfaulowany
18:30~Xxx
Bo zawału dostanę ������ Brawo ����
18:28pawelf
'71: Strata gości w środku, indywidualnie napastnik ale przestrzelił po minięciu bramkarza
18:21pawelf
'64: Palarczyk wygrał walkę na prawej flance, dograł do Hutyrii, a ten przyłożył pod poprzeczkę - 2:2
18:21~Xxx
Brawo Białka ����
18:19pawelf
'63: Przewaga miejscowych w pierwszym kwadransie, teraz rywale próbują przejąć inicjatywę
18:14pawelf
'57: Uraz gracza z Trzebini i może być potrzebna zmiana
18:13pawelf
'56: Chyba przeoczył przy główce jednego z przyjezdnych, rękę gospodarzy w polu karnym arbiter
17:59pawelf
Sporo szans z obu stron przed przerwą. Jeśli druga połowa będzie wyglądać podobnie, kolejne gole są kwestią czasu