Widzowie: około 200
Odsłon: 356
Sędziowie: Kazimierz Walski, Rafał Sawicki, Ryszard Bogacz

16:55twisted123
Koniec spotkania. Gospodarze wygrywają 5:1 po wyraźnej przewadze. Ja ze swojej strony dziękuję wszystkim którzy byli razem ze mną. Do zobaczenia, do usłyszenia.
16:49twisted123
'90: Sędzia doliczył nie mniej niż 3 minuty do drugiej połowy spotkania.
16:45twisted123
'87: GOOOL przepięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się grający z numerem 19 w drużynie gospodarzy - Grzegorz Kowalczyk.
16:43twisted123
'86: Rzut wolny dla Słowianin Grębów z około 20 metra.
'85: Strzał z 40 metrów Grzegorza Kowalczyka lecz piłka wylądowała za bramką gości
16:37twisted123
'79: Ręka jednego z zawodników Słowianina Grębów i mamy rzut karny dla gości.
16:35twisted123
'78: Rzut rożny dla drużyny KS Kopcie.
16:34twisted123
'76: Bardzo ostry faul i szansa na podwyższenie wyniku. Rzut wolny z 25 metrów.
16:32twisted123
'74: Rzut rożny a następnie strzał z 11 metra niestety chybiony przez Mariusza Cibę.
16:29twisted123
'71: GOOOL 4:0. Strzelcem grający z numerem 11 w drużynie Słowianina Dariusz Gąsiorowski
16:27twisted123
'69: Faul na połowie boiska i żółtym kartonikiem ukarany Sebastian Surma.
16:22twisted123
'65: Kolejny strzał gości tym razem z 30 metra lecz na posterunku bramkarz drużyny gospodarzy Mateusz Strąk.
16:18twisted123
'60: Niebezpieczny strzał z 25 metrów jednego z zawodników z Kopci.
16:16twisted123
'58: Zółta kartka dla zawodnika KS Kopcie. Ukarany nią grający z numerem 4 Damian Dziuba.
16:06twisted123
'48: Niebezpieczne zderzenie na połowie boiska w którym ucierpiał kapitan zespołu z Grębowa - Albert Dziura
15:59twisted123
Do przerwy zauważalna przewaga Słowianina. Drużyna z Kopci nastawiła się na kontry które rozbijają się o środkowych pomocników lub zatrzymują na obrońcach gospodarzy.
15:50twisted123
W tym momencie sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania. Wynik do przerwy 3:0 dla drużyny Słowianin Grębów.
15:50RegioWyniki
15:49twisted123
'45: GOOOL. Strzelcem grający z numerem 11 w drużynie Słowianina. Dariusz Gąsiorowski.
15:47twisted123
'43: Faul i tzw. krótszy rzut rożny pod bramką KS Kopcie.
15:41twisted123
'36: Niebezpieczna sytuacja pod bramką gości. Strzelali z głowy Albert Dziura oraz Arkadiusz Łukasik, lecz żaden strzał nie wylądował w siatce.
15:34twisted123
'30: GOOOL - Dośrodkowanie Karola Jędrala kończy Paweł Ciba i mamy 2:0 dla drużyny z Grębowa.
15:29twisted123
'25: Bardzo szybko rozegrana piłka przez gospodarzy. Wieńczący sytacje strzałem Sebastian Surma jednak nad poprzeczką.
15:28twisted123
'23: Niebezpieczna sytuacja pod bramką drużyny grębowskiej. Na posterunku jednak bramkarz gospodarzy Mateusz Strąk.
15:26twisted123
'22: GOOOL. 1:0 dla Słowianin Grębów strzelcem grający z nr 14 Michał Żarów.
15:25twisted123
'21: Pierwszy rzut rożny dla drużyny gospodarzy.
15:20twisted123
'16: Rzut wolny dla drużyny KS Kopcie z narożnika 16 metra.
15:19twisted123
'15: Pierwsze 15 minut to badanie się obydwu zespołów, bez większych zagrożeń pod którymkolwiek polem karnym.
15:09twisted123
'4: Niebezpieczne starcie w polu karnym gospodarzy, leczy obyło się bez pomocy medycznej.
15:06twisted123
'2: Pierwszy rzut rożny w spotkaniu dla drużyny gospodarzy.