Boisko GLKS Unia
Żabików, 65
Odsłon: 788

13:44PanDziej
90' koniec spotkania! Mimo nerwowej końcowi żadna drużyna nie znalazła drogi do bramki. Derby na remis!
13:41PanDziej
89' rajd Marchwiaka prawą stroną boiska jednak fatalnie przyjmuje jego kompan z drużyny i piłkę przejmuje zawodnik Unii
13:37PanDziej
85' dobre uderzenie Kota broni bramkarz
13:35PanDziej
82' nerwowa końcówka w Żabikowie, obie drużyny popełniają dużo prostych błędów. Nikt nie może sobie stworzyć dobrej okazji
13:24PanDziej
72' kapitalnie broni jednak bramkarz Bork!
72' wolny z bliskiej odległości dla Unii po faulu Marchwiaka
13:22PanDziej
70' pewny przechwyt Kota w środku jednak napastnik robi zbyt pasywny ruch do piłki
13:20PanDziej
68' Kozak po długim zagraniu minimalnie obok bramki!
67' bramkarz Bork na raty wyłapuje wrzutkę z rzutu rożnego
13:14PanDziej
61' akcja z boku boiska obrońca Bork daje się nabrać na symulkę zawodnika Unii i szczurek w pole karne kończy się bramką dla gospodarzy
13:09PanDziej
56' minimalnie obok słupka główkuje zawodnik Unii
13:05PanDziej
53' z rzutu rożnego Unni musi wybijać piłkę z linii bramkowej obrońca Bork!
13:03PanDziej
51' fantastyczna okazja dla gospodarzy jednak zawodnik Unii strzela niecelnie!
13:00PanDziej
48' Kot traci piłkę w środku pola ale Sidor przejmuje piłkę
12:57PanDziej
46' zaczynamy drugą połowę!
12:50PanDziej
45' koniec pierwszej połowy spotkania w Żabikowie. Jak narazie po czerwonej kartce Woleński mur znad Bystrzycy zatrzymuje ataki gospodarzy. Możemy się szykować na ciekawą drugą część spotkania!
12:46PanDziej
45' faul Kota w środku pola
12:40PanDziej
40' gracz Unii z numerem 11 niecelnie z rzutu wolnego
12:39PanDziej
39' ostre wejście obrońcy Bork kończy się czerwoną kartką. Będzie potrzebna pomoc dla faulowanego gracza
12:38PanDziej
38' zabójcza kontra Bystrzycy zakończona bramką! Rajd lewą stroną boiska Kozaka i piłka po obronie bramkarza niefortunnie odbija się od obrońcy i wpada do bramki
12:35PanDziej
35' Panka pewnie na 2:2 z karnego
12:34PanDziej
34' żółta kartka dla bramkarza Gospodarzy! Mamy rzut karny!
12:33PanDziej
33' strzał w mur
12:32PanDziej
32' wolny z 17 metra dla gospodarzy!
12:24PanDziej
25' stały fragment gry dla Unii i gol po błędzie bramkarza Bystrzycy
12:19PanDziej
0:2 dla drużyny z Bork do 20 minuty
12:16Dropsik1993