Widzowie: ?
Odsłon: 971
Sędziowie: Damian Gawęcki (Kielce)

16:55Nikt
Koniec. Wygrała drużyna nie lepsza ale skuteczniejsza. Mecz bardzo brzydki i chyba Pogoni będzie już bardzo ciężko wygrzebać się ze strefy spadkowej.
16:47Nikt
Strzał Pogoni za pola karnego broni bramkarz Huty. Im
16:46Nikt
Róg dla Pogoni stężał głową i bramkarz Huty przenosi piłkę nad bramką Pierwsza okazja Pogoni na bramkę w tej połowie
16:44Nikt
1-0 dla Huty w pozornie niegroźnej sytuacji piłka od prawej strony mija obrońcę pogoni stężał po długim i bramkarz Pogoni bez szans.
16:42Nikt
Potężne uderzanie zawodnika Huty za pola karnego do boku odbija bramkarz Pogoni. Ładny strzał i ładna obrona
16:32Nikt
Strzał z wolnego zawodnika Pogoni pewnie broni bramkarz Huty
16:25Nikt
Piłka w polu karnym Pogoni strzał z prawej strony bramki ale niecelny
16:20Nikt
Pierwsze 15 minut drugiej połowy bardzo słabe w wykonaniu obydwu drużyn. Panuje chaos na boisku i nic więcej
15:46Nikt
Kombinacyjna akcja Pogoni na połowie Huty piłka po trzech zagraniach z pierwszej piłki dochodzi do ustawionego na wprost braki Wrzesińskiego który oddaje strzał prosto w poprzeczkę.
15:44Nikt
Dalekie wybicie brakarza Pogoni piłka przechodzi obrońcę Huty ale wejście zawodnika Pogoni od końcowej linii kończy się rogiem
15:38Nikt
Zawodnik Pogoni wmwchodzi z piłka od lewej strony oddaje strzał za pola karnego metr od słupka
15:37Nikt
Ostatnie 10 minut to bardzo słaba gra obydwu drużyn. Przeważnie długa laga do przodu i nic z tego nie ma
15:22Nikt
Bezpośredni strzał Pogoni z wolnego z prawej strony w krótki róg bramki na róg wybija bramkarz Hutnika
15:16Nikt
Róg ślą Hutnika stracenie piłki na drugi słupek strzał zamykającego akcje zawodnika I tylko dzięki bramkarzowi Pogon nie przegrywa
15:14Nikt
Ładna wrzutka w stronę bramkarza Pogoni na wchodzącego zawodnika Huty i tylko on sam może powiedzieć dlaczego nie wepchnął piłki z 3 metra do bramki Pogoni
15:13Nikt
Pogon wychodzi z szybka akcja z własnej połowy strzał za pola karnego 2 metry nad bramką
15:12Nikt
Strzał Hutnika ale bardzo słaby. Bramkarz Pogoni łapie piłkę.
15:11Nikt
Zawodnik Hutniak wpada na Bramkarza Pogoni ale sędzia nie reaguje piłka na szczęście dla Pogoni przechodzi wzdłuż bramki a zamykający akcje zawodnik Hutnika nie dochodzi do piłki
15:08Nikt
Hutnik w polu karnym Pogoni ale zawodnik Hutnika strzela z 11 metra tak słabo że bramkarz Pogoni nie ma problemu z obroną.
15:07Nikt
Bramkarz Hutnika nie trafia czysto w piłkę przejmuje ją Wrzesinski wchodzi w pole karne strzał i spojenie
15:05RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Wisła Puławy - Sokół Ostróda
13:09Brezhnev
w kolejne flaschscore itp.
13:08Brezhnev
Urok nie Ural
To że każdy z kontem może przeprowadzać relacje to Ural tej strony. Jeżeli jednak to ma polegać na tym aby admini klikali wynik i myśleli że są lepsi bo dadzą wszystkie zmiany to zmieniają stronę w
07:12Brezhnev