Sędziowie: Jakub Rak (główny), Paweł Otręba, Adam Kuryś.

16:42plawanice
Za wspólnie spędzony czas dziękuje redakcja plawanice.futbolowo.pl
16:40plawanice
Koniec meczu. GKS Pławanice Kamień rozgromił 10:0 Zryw Gorzków i opuszcza ostatnie miejsce w tabeli.
16:37plawanice
'88: Napastnik Pławanic również z hat-trickiem.
'88: Tomasz Soroka zdobywa 10 bramkę dla Pławanic. Gospodarze bez litości...
16:36plawanice
'87: Żółtą kartką upomniany Wiktor Wiśniewski (Zryw).
16:35plawanice
'86: Za Sebastiana Dudko wszedł Łukasz Klekotiuk.
16:32plawanice
'82: Adrian Czajka pewnie wykonuje rzut karny. Gospodarze prowadzą już 9:0!
16:31plawanice
Żółtą kartką upomniany Kamil Mikuła (Zryw).
'81: Arbiter Jakub Rak wskazuje na rzut karny dla gospodarzy. W polu karnym faulowany jest Łukasz Stocki.
16:24plawanice
'75: Gospodarze w tym meczu zdobyli więcej bramek niż w całym sezonie.
16:22plawanice
'72: Łukasz Stocki skutecznie dobija strzał Fijoła. 8:0!
16:19plawanice
'69: Hat-tricka kompletuje Jakub Fijoł, który wykorzystał rajd lewą stroną boiska Sebastiana Dudko i pakuje futbolówkę do pustej bramki.
16:11plawanice
'62: Bartłomiej Gorzała (Pławanice) zmienia Jarosława Szałaja.
16:10plawanice
'60: Zmiana w drużynie gości. Za Marcina Małysza wchodzi Jakub Policha.
16:02plawanice
'53: Z kolei w drużynie gości Kamil Warkomski zmienił Michała Borzęckiego.
16:01plawanice
'51: Zmiana wśród gospodarzy. Za Michała Niemirowskiego wchodzi Ariel Pawluk, a za Mateusza Dudzica na boisku melduje się Łukasz Stocki.
15:57plawanice
'48: Z dziennikarskiego obowiązku jesteśmy winni informacji, że w 20 minucie meczu kontuzjowanego Pawła Szajnę zmienił Daniel Kata.
15:55plawanice
'46: Jarosław Szałaj trafia na 6:0 po asyście Mateusza Dudzica.
15:44plawanice
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy prowadzi GKS Pławanice Kamień ze Zrywem Gorzków aż 5:0!
15:44RegioWyniki
15:43plawanice
'47: Żółtą kartkę ukarany Artur Tokarz (Zryw).
15:42plawanice
'45: Jakub Fijoł zdobywa piątą bramkę w meczu. Gospodarze prowadzą już 5:0.
15:29plawanice
'32: Zanosi się na pogrom w Pławanicach. Na 4:0 podwyższa Jakub Fijoł, który wygrał pojedynek sam na sam z Łukaszem Nazarem.
15:28plawanice
'31: Kolejny gol. Bramkarza Zrywu pokonuje po raz kolejny Tomasz Soroka. 3:0 dla Pławanic po 30 minutach gry.
15:19plawanice
'22: Na 2:0 podwyższa Tomasz Soroka.
15:14plawanice
'17: Gol dla Pławanic. Na listę strzelców wpisuje się Sebastian Dudko, po podaniu Karola Stojańskiego.
14:59plawanice
'1: Pierwszą połowę rozpoczęli gospodarze, którzy wystąpią dziś w zielonych trykotach. Goście z kolei w strojach koloru bordowego.
14:35plawanice
Znamy już składy, w jakich wystąpią dziś obie drużyny.
10:24~Breznie