Łosice, Szkolna 5a
Widzowie: 150
Odsłon: 1359

17:38CoTamWLS
Zasłużone zwycięstwo ŁDK, którzy mimo braku szczęścia w wykończeniu (3 poprzeczki) dowieźli zwycięstwo. Ruchna bradzo groźna w ostatnich minutach, miała szansę na wyrównanie, choć cały mecz nieprzekonujący w wykonaniu zespołu z Ruchny.
17:07CoTamWLS
'84: Szpura sam na sam, zatańczył z bramkarzem i w idealnej sytuacji strzelił podcinką w poprzeczkę. To powinno być 2:0 dla Łosic
17:04CoTamWLS
'80: Dobra sytuacja Sawtyruka po dośrodkowaniu Podlipniaka ale strzał obok bramki
16:58CoTamWLS
'75: mierzony strzał pod poprzeczkę Naumiuka z trudem broni Dębski
16:58RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:3 w meczu Grodzisk Krzymosze - Tajfun Jartypory
16:53CoTamWLS
'70: Łosice cały czas pod grą, pracując na drugiego gola. Ze strony Rywala niewielka aktywność w ostatnich minutach
16:38CoTamWLS
'54: Bramka dla Łosic zaraz po rozpoczęciu 2 połowy. Z bocznego sektora w okolicach chorągiewki różnego dośrodkował Podlipniak i strzał wykończył z 5 metrów głową Sawtyruk
16:36CoTamWLS
'53: Groźna okazja Rywala. Głową po rożnym strzelał Kowalczyk.
16:30RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Grodzisk Krzymosze - Tajfun Jartypory
16:18CoTamWLS
Pierwsza połowa pod kontrolą Łosic, ale Rywal starał się odgryzać. Dogodnych okazji mało, najlepsze mieli Naumiuk i Mieszało
16:16RegioWyniki
16:16CoTamWLS
'45: Naumiuk niegroźnie z 20metra.
16:12CoTamWLS
'40: Weśniuk z 16 metrów nad poprzeczką bramki Rywala.
15:54CoTamWLS
'21: Przewaga Łosic w posiadaniu piłki, ale Rywal miał groźną akcję w postaci strzału Mieszało.
15:30~Ryszard
Hej abc czy Ty geniuszu widziałeś tabele i bilans bramkowy Łosic ? Na obecną chwilę Łosice gwałcą tą ligę, a Ty pierdolisz takie durnoty jak prezydent Wielunia ze Stanowskim.