punkty: 0
stadion - brak danych
Odsłon: 251

12:39ZaskroniecP
Bardzo skuteczni gospodarze w pierwszej połowie, zdecydowanie lepszy RKS w drugiej części spotkania, jednak zaliczka bramkowa z pierwszych 45 minut wystarczyła aby Czarni Smęgorzów mogli cieszyć się z kompletu punktów!
12:36ZaskroniecP
'90 : koniec spotkania! Wygrana Smęgorzowa!
12:31ZaskroniecP
'88: dłuższa przerwa w grze, kontuzja zawodnika gospodarzy
12:30ZaskroniecP
'87: ostatnie minuty, obie drużyny oddają niecelne strzały
12:25ZaskroniecP
'81: zamieszanie w polu karnym w którym dobrze odnajduje się zawodnik przyjezdnych! 4:2!
12:23ZaskroniecP
'79: Radgoszcz dalej szuka bramki, ale zdecydowanie z mniejszą intensywnością niż wcześniej
12:03ZaskroniecP
'59: optyczna przewaga przyjezdnych, gospodarze nie przypominają drużyny z pierwszej części spotkania
11:59ZaskroniecP
'56: Radgoszcz coraz częściej znajduje się pod bramką przeciwnika, ale ciągle bez celnego strzału
11:56ZaskroniecP
'53: Dobra okazja RKSu jednak kolejny strzał niecelny
11:52ZaskroniecP
'48: początek drugiej połowy to kontynuacja dominacji Smęgorzowa
11:39ZaskroniecP
Koniec pierwszej połowy! Gospodarze gromią przyjezdnych aż 4:0!
11:38RegioWyniki
11:34ZaskroniecP
'35: chwilę wcześniej strzał gospodarzy odbija się od poprzeczki, a teraz strzał zza pola karnego po ziemi tuż przy słupku ląduje w siatce!
11:30ZaskroniecP
'32: dużo walki w środku pola, dużo strat, tempo meczu nieco spadło
11:23ZaskroniecP
'25: Radgoszcz bezowocnie próbuje zdobyć bramkę kontaktową
11:16ZaskroniecP
'18: świetna indywidualna akcja skrzydłowego Czarnych, dośrodkowanie i piękny strzał głową zamieniony na bramkę! 3:0!
11:11ZaskroniecP
'13: zamieszanie w polu karnym wykorzystuje zawodnik gospodarzy!
11:10ZaskroniecP
'13: 2:0!
11:07ZaskroniecP
'9: strata piłki przez obrońców RKSu i w sytuacji sam na sam zawodnik gospodarzy pewnie zdobywa bramkę! 1:0!
11:03ZaskroniecP
'6: wyrównany początek, obie drużyny stworzyły już sobie dobre okazje
10:58ZaskroniecP
'1: mecz rozpoczęli goście