punkty: 589
Stadion Popradzki
Muszyna, Słoneczna 1
Odsłon: 718
Sędziowie: Gardoń Mateusz (sędzia asystent 2), Paul Dominik (sędzia główny), Stelmach Jakub (sędzia asystent 1)

14:58ziemniaczek
Poprad - Unia 3-1 KONIEC MECZU
96 minucie kontra Popradu w polu karnym faulowanł Wilczek Damian sędzia pokazuje czerwień a karnego na bramke zamienia Dyląg Dawid 3-1
14:49ziemniaczek
'90: 2-1 Dośrodkowanie w pole karne najwyżej wyskakuje najwyższy Czapla Arkadiusz i głową kieruje piłkę do bramki
14:42~lks
No to teraz bronić bo unia zwietrzy szansę.
14:39ziemniaczek
'80 minuta Arkadiusz Zawiślan druga zółta kartka w konsekwencji czerona
14:26ziemniaczek
'68: Poprad - Unia 2-0
14:25ziemniaczek
'67: Dośrodkowanie z rzutu rożnego i powracający po 2 miesiecznej kontuzji Bartosz Kurzeja głową pakuje piłke do bramki
13:53ziemniaczek
Wyrównana gra Poprad po strzeleniu bramki miał jeszcze okazje ale niestety nie wykorzystał Unia miała poprzeczkę .
13:49RegioWyniki
13:49~CR7
Jak wygląda mecz do przerwy
13:34ziemniaczek
33 min Poprzeczka ratuje gospodarzy po strzale Tomasza Kalety
13:24ziemniaczek
21 minuta w polu karnym ręką zagrywa Wilczak i sędzia pokazuje wapno ktrego skutecznym egzekutorem jest Sebastian Szczepański Poprad - Unia 1-0
13:21ziemniaczek
21 minuta rzut karny dla Popradu
13:12ziemniaczek
Unia Oświecim Czyż - Snadny - Babiuch - Szcząber - Antkiewicz - Wilczaka - Ryszka - Kaleta - Czarnik - Lewandowski - Czapla
13:11ziemniaczek
Rożanski - Kuc - Szczepanik - Matras - Mrówka - Orzechowski - Kurzeja - Niemas - Szczepanski - Zawiślan - Bomba
13:09~hbd