punkty: 3236
Stadion WOSiR
Warszawa, Marymoncka 42
Odsłon: 3687
Sędziowie: Janik Wojciech (sędzia asystent 2), Kupidura Łukasz (sędzia asystent 1), Pawłowicz Filip (sędzia główny)

16:52~Ogrunio123
Sprawa jest ptosta trzeba zajac 13 miejsce to ktore ma raszyn bedzie bezpieczne mamy dwa punkty straty trzeba sie teraz ogarnac po tym wspanialym zwyciestwie z mocnym Hutnikiem i jeszcze Wilga nie zgi
16:49~Ogrunio123
Tak ale cudow nid bedzie wreszcie 3 punkty
16:48Wojtek63
My bwspominamy, a Wilga znowu straciła bramkę w końcówce meczu.
16:46RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:2 w meczu Orzeł Baniocha - Mszczonowianka Mszczonów
16:46~Ogrunio123
Byl taki rozspiewany porzadkowy z Marzysza prowadzil mursy na karte rowerowa dla dzieci z ramienia Pzmot
16:44~Jakitaki
Przeczytaj sobie Petera .Już wita Wilgę w V lidze Po 10 kolejkach!!!!!!
16:44~Ogrunio123
He he nie ale Olka tez pamietam to byla nasza maskotka na trybunach
16:43Wojtek63
Ojojoj ! A co tu się stanęło ??? :-) Nie było mnie chwilę przed monitorem., a tu z 0:1 zrobiło się 4:1. @Ogrunio123. Czy tym kibicem był ś.p. Olek ?
16:41~piter
Jakitaki o co ci chodzi każdy pisze jak wyglądała gra Wilgi do 80minuty prowadzenie A w ostatnich minutach tracimy zeyciestwa
16:39RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Orzeł Baniocha - Mszczonowianka Mszczonów
16:39~Ogrunio123
Wteszcie jak spiewal Kaczmarski w balladzie wrzesniowej -dlugosmy na ten dzien czekala
16:38~Jakitaki
No i jak się kurwa ton komentarzy zmienił .Jebani laicy
16:37RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:2 w meczu Mazovia Mińsk Mazowiecki - Victoria Sulejówek
16:37~Ogrunio123
No panie wojtku juz chyba teraz to jak spiewal na trybunach jeden stary porzadkowy w latach 80 NIE ODMIENI SIE NIC NIE ODMIENI NA PEWNO
16:34~Ogrunio123
Dokladnie a z Troszynem to co prawidlowa bramka i bylby remis to dlepak ssedzia nie widzial ze zawodnik troszyna dotknal pilki i nie ma spalonego
16:30RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:2 w meczu Mazovia Mińsk Mazowiecki - Victoria Sulejówek
16:28~piter
z Piaseczna też nie mieli szczęścia przy tylu sytuacjach wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu
16:28RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Mazovia Mińsk Mazowiecki - Victoria Sulejówek
16:26~Ogrunio123
Ja to nie moge odzalowac przasnysza i raszyna i mszczonowa 6 punktow ucieklo jakze inna by byla sytuacja4 punkty u
16:17~Ogrunio123
Wilga jak juz strzeliliscie na remis to pociagnac dalej zeby nie bylo rekorfu i klatwy wojtka 63
16:14~piter
kto strzelcem dla wilgi
16:12RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Orzeł Baniocha - Mszczonowianka Mszczonów
16:09~piter
jeżdżąc na mecze wilgi pierwszej i drugiej drużyny widać że kibice wola oglądać futbol młodzieży bo coraz więcej zasiada widzów na trybunach jak na pierwszej drużynie
16:06RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Mazovia Mińsk Mazowiecki - Victoria Sulejówek
15:50~piter
za rok to pierwszy zespół zagra w okregówce A młodzież zagra za nich w 5 lidze ������
15:46RegioWyniki