Stadion KS Karpaty
Krosno, Legionów 1
Widzowie: 600
Odsłon: 1759
Sędziowie: Lis Ireneusz (sędzia główny), Lorynowicz Daniel (sędzia asystent 2), Szymczycha Maciej (sędzia asystent 1)

20:53admin
Koniec spotkania. Zdecydowane i zasłużone zwycięstwo Karpat.
20:51admin
'90: Duda strzela swojego drugiego gola i ponownie po rzucie rożnym. Szósta bramka dla Karpat!
20:46admin
'86: Akcja Grzeogorza Gawle wykończona przez Marka Fundakowskiego! Piąty gol dla gospodarzy!
20:26admin
'66: Dośrodkowanie z rzutu rożnego Jakuba Kloca wprost na głowę Dudy, który strzela czwartego gola dla gospodarzy!
20:25admin
'65: Kolejna setka Dziadosza i kolejny raz instynktownie broni bramkarz Korony. Tylko rzut rożny.
20:21admin
'61: Dogranie Gawle do Stasza, ten będąc tuż przed bramką na raty wepchnął piłkę do siatki.
20:20admin
'61: Mamy trzecie trafienie dla Karpat. Strzelcem Michał Stasz!
20:17admin
'58: Doskonała okazja dla Karpat. Strzelał Dziadosz ale fenomenalnie w bramce zachował się Kochan.
20:16admin
'57: Karpaty w ataku. Brakuje tylko skutecznej finalizacji.
20:09admin
'48: Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany zawodnik gości Pohorilyy Vladyslav.
20:05admin
'46: Początek drugiej połowy. Jedna zmiana w zespole gospodarzy. Korona w takim samym zestawieniu.
19:52admin
Koniec pierwszej połowy spotkania. Prowadzenie Karpat jak najbardziej zasłużone. Goście poza jednym bramkowym wypadem i golem po rzucie rożnym w zasadzie nie wychodzą z własnej połowy. Karpaty mogły i powinny wygrywać wyżej.
19:51RegioWyniki
19:51admin
'46: Pierwsza połowa potrwa co najmniej 1 minutę dłużej.
19:47admin
'42: Rzut rożny dla Karpat.
19:47admin
'42: Gra po drugim golu dla Karpat nieco się uspokoiła. Korona dalej mocno cofnięta.
19:41admin
'34: Podanie od Stasika do Dziadosza, ten przyjęciem piłki zgubił dwóch obrońców i strzałem z 11 metrów nie dał żadnych szans bramkarzowi Korony!
19:33admin
'28: Obraz gry wciąż bez zmian. Karpaty wciąż w ataku. Korona głęboko cofnięta kradnie sekundy.
19:28admin
'23: Rzut rożny dla Karpat. Trzeci w tym meczu.
19:25admin
'20: Tymczasem na trybunach wciąż przybywa widzów. Obecnie jest już około 600-700 osób.
19:25admin
'20: Kochan broni strzał Króla! Ależ emocje dziś w Krośnie.
19:24admin
'19: Rzut karny dla Karpat! Faulowany Dziadosz. Wykonawcą jedenastki będzie Dawid Król!
19:23admin
'18: Karpaty wciąż w ataku. Wydaje się, że stracona bramka była tylko kwestią przypadku.
19:22admin
'16: Bramka Stasika po indywidualnej akcji. Szymon dostał piłkę na 30 metrze, pociągnął i uderzył z okolicy 15 metra.
19:22Mario71
chyba Super....... wiedział o golu na remis , nie podwyższył kursu ??!!!
19:21admin
'16: Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy! Strzelcem bramki Szymon Stasik!
19:19admin
'13: Niespodzianka w Krośnie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę strzela Chaverra Martinez Luis Alfredo!