punkty: 1542
Stadion SMS im. K. Górskiego
Łódź, Milionowa 12
Odsłon: 348
Sędziowie: Diakow Michalina (sędzia główny), Kwitowska Kinga (sędzia asystent 1), Mostowska Aleksandra (sędzia asystent 2)

11:49SiatkoPL
3-2 dla Mistrzów Polski z ubiegłego sezonu i wszystko wskazuje, że również z tego sezonu.
11:34SiatkoPL
'80: Ależ moment ma teraz Daleszczyk, strzał z 20m, piłka opadająca, ale Szperkowska pięknie sparowała piłkę na korner
szkoda tego karnego, bo on był zupełnie nie potrzebny
11:33SiatkoPL
Dogranie z rzutu rożnego, Najpierw Daleszczyk pięknie uderza z główki, ale cudownie Szperkowska, ale przy poprawce nie miała już szans, mamy 3-2!
11:14SiatkoPL
'60: Mordel miała sam na sam, a jednak pudło!
11:00SiatkoPL
gramy
10:45SiatkoPL
Koniec pierwszej połowy, pierwsze 25 minut niezwykle żywiołowe i energiczne, drugie 20 minut już spokojniejsze
10:45RegioWyniki
10:44SiatkoPL
'45: tempo spadło, UKS kontroluje mecz
10:29SiatkoPL
'29: Kartka dla Daleszczyk
10:18SiatkoPL
Dzieje się w meczu, UJ trochę strzela gola z niczego, bo dogranie Zapały w pole karne idealnie miękkie na głowę Nieciąg, ta była zupełnie nie pilnowana i strzał odprowadziła wzrokiem bramkarka UKSu, 2-1
10:11SiatkoPL
gdyż Jedlińska pięknie dograła na nogę Filipczak, a ta jeszcze w powietrzu uderzyła i praktycznie w okienko wpadła futbolówka, 2-0
'11: Zupełnie AZS UJ Kraków wygląda jak blady klubik przy gospodarzach, niezła wymiana zaszła
10:08SiatkoPL
'8: Świetna akcja UKSu Filipczak, ruszyła przez kilkanaście metrów, wykiwała obrończynię i dograła do Jedlińskiej, od niej się odbiła ta futbolówka i wturlikała się do siatki, mimo starania wybicia piłki przez zawodniczkę gości
10:01~Breznie
Kibicuje Szkole Mistrzostwa Sportowego Łódź k (Brezniew)
10:00SiatkoPL
'1: gramy
09:59SiatkoPL
mecz lidera z wiceliderem. UKS SMS raczej leci na proste zwycięstwo ligi, po tym jak Czarni Sosnowiec zupełnie się rozwalili, ale AZS UJ Kraków może jeszcze namieszać