Ato prawda, że Trener Król trenuje w Akademii Wisły?
13:05~Fany
Szacun dla chłopaków, że grali do końca
12:51SiatkoPL
Już raz sędzia w B Klasie też po jakimś wyniku 9-0 skończył mecz w 86 minucie, ale 83 to już przesada
12:50SiatkoPL
Może będą walczyc, ale kadry nie ma zupełnie. Są zawodnicy ale większość to zawodnicy oldboye powyżej 40 roku życia
Nie wiem czy to nie był czasem ich ostatni mecz
12:49SiatkoPL
@Panda92 zresztą ten klub to rozpada się. Nie wiem czy będzie następna runda. Dwa spadki w dwa sezony praktycznie bez zdobyczy punktów
12:48SiatkoPL
Ale Okocimski ma upragnioną dziesiątkę w tym sezonie
12:47SiatkoPL
@Panda92 I tak szkoda tych chłopaków z Buczy bo pewnie do 90 minuty byłoby z 16-0 zważywszy że stracili 6 goli w 5 minut
12:45SiatkoPL
Nie zeszli. Sędzia normalnie trzy gwizdki, pewnie mecz na 14 to musi się spieszyć bo spóźnił się 6min na mecz to skończył wcześniej
12:40SiatkoPL
'78: nie mam pojęcia co tu się dzieje. Strata praktycznie po rozpoczęciu. Najpierw strzał w bramkarza ten wypluł to do przodu i poprawka na pustą. 9-0
12:38SiatkoPL
'77: znowu prostopadle do osiemnastki. Ten wychodzi na sam na sam uderza lekko przy słupku i 8-0
12:37SiatkoPL
'77: 20 sekund później. Dogranie ze skrzydła na nogę znowu osiemnastki (chyba jego trzeci gol) ten płasko po ziemi I 7-0
12:36SiatkoPL
'76: piękne prostopadle do zawodnika gospodarzy. Prosty lobik nad bramkarzem i 6-0
12:32SiatkoPL
'71: no to już jest upokorzenie. Akcja dwa na jeden podanie do Kurka na pustą bramkę ten spokojnie przyjął i dobił z dwóch metrów. 5-0
12:26SiatkoPL
'66: jedna z takich akcji. Ze skrzydła, dogranie na 10m do zawodnika z numerem 18, gęsto w polu karnym, ale tym razem skutecznie przy słupku. 4-0
12:25SiatkoPL
'65: nie opisuje nawet tych akcji bo co chwile ktoś wali na bramkę. Tamci w 8 w obronie.
12:22SiatkoPL
'61: Kurek pokazał kolegom jak wykańczać przy chyba 20 strzałach z paru metrów gdzie w tym meczu powinno już być 8-0 ten dostał jedną piłkę na sam na sam I pewnie strzelił nad bramkarzem. 3-0
12:16~Fany
Zobaczymy co będzie się działo w zimowym okienku
12:07SiatkoPL
'46: @Fany No poważne granie od okręgówki, wtedy przyjdą pierwsze porażki. Tak to w tej a klasie i b klasie to drużyny wyraźnie za słabe słabe nich
12:06SiatkoPL
'46: gramy
12:02~Fany
Widać, że dwójka nie trenuje
11:53SiatkoPL
Przerwa. Olimpia Bucze pokazała popis zrobienia rekordowej ilości faulów, stali w 7 w obronie i dlatego tylko 2-0, choć jak zwykle Okocimski Bresko miał dzisiaj szanse na wynik już z 5-0 do przerwy sumując akcje bramkowe, co nie zmienia faktu, że mecz nie należał do najciekawszych do tej przerwy
11:51RegioWyniki