Stadion Miejski
Skawina, Mickiewicza 52
Widzowie: ?
Odsłon: 502
Sędziowie: Nachel Sławomir (sędzia główny), Celarek Sebastian (sędzia asystent 1), Żbik Łukasz (sędzia asystent 2)

15:44SiatkoPL
ogólnie rzecz biorąc, Tysiak zagrał dzisiaj nieźle z innym słabiej dysponowanym bramkarzem mogło być z 8-0
'84: sam na sam miał Cholewa, ale Tysiak na posterunku
15:31RegioWyniki
Zmiana wyniku 5:1 w meczu Limanovia Limanowa - Glinik Gorlice
15:28SiatkoPL
'68: Gdyby Piwosze sami nie pomagali strzelić gola gospodarzom, to raczej skończyło by się na tym 4-0
15:27SiatkoPL
'67: Kaciczak sfaulował piłkarza Wiślan w polu karnym, ten pewnie z jedenastki, 5-0
15:23SiatkoPL
'62: Dużo zmian, mało akcji. Obydwaj trenerzy dają pograć rezerwowym.
14:50SiatkoPL
Przerwa, do przerwy bolesne spotkanie lidera z najgorszą drużyną ligi.
14:50RegioWyniki
14:48SiatkoPL
'44: Niesamowitym piłkarzem jest Adisa Monsuru, przejął piłkę i po sekundzie od razu się złożył i wypuścił Seweryna w pare sekund, a ten prostym strzałem pokonuje Tysiaka i chyba ustala wynik do przerwy na 4-0
14:41RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:0 w meczu Limanovia Limanowa - Glinik Gorlice
14:40SiatkoPL
'37: Dobrą okazję miał teraz Kuliszewski na nadrobienie strat, ale jednak Ropek dzisiaj jest świetnie dysponowany.
14:38SiatkoPL
'36: Jednak chyba każdy się spodziewał, że będzie to tak wyglądało.
14:34SiatkoPL
'32: Krasuski świetnie do Monsuru, a tutaj, no ewidentnie było widać przepaść poziomową, bo w dwójkę ograli trzy razy większą ilość graczy z Brzeska, 3-0, a mamy dopiero 30 minutę.
Kto zatrzyma Wiślan? 3-0.
14:33RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Limanovia Limanowa - Glinik Gorlice
14:30SiatkoPL
'27: Czerwiński spowodował faul, przerywając groźną akcję gospodarzy, do piłki z wolnego podszedł Tetych a ten huknął perfekcyjnie pod poprzeczkę i chyba Tetych zamyka mecz, 2-0
14:26RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Limanovia Limanowa - Glinik Gorlice
14:22SiatkoPL
'22: dogranie z rożnego i Dynarek pewnie z główki trafił do bramki.
'22: I tak też jest i dziś, bramka dla gospodarzy!
14:19SiatkoPL
Z Ryczowem również zaczęło się od nieuznanej bramki Piwoszy, potem jakoś wyleciało z nich powietrze.
Bramka dla Piwoszy, Grochot wystawił idealną piłkę do Cięciwy ten z bliska trafił do siatki, ale sędzia dopatrzył się spalonego
14:15SiatkoPL
'14: Tetych podobnie jak Cięciwa w ostatnim meczu z Kalwarianką dograniem prawie trafił do siatki, ale poprzeczka ratuje Brzeszczan.
14:13SiatkoPL
'2: Okocimski choć już pewny spadku ma za sobą dwa bardzo dobre spotkania. W Radziszowie oraz z Kalwarianką przez długi czas ich grę można było oglądać i oglądać. Dzisiaj mają bardzo ciężkiego rywala, ale czy młody Okocimski będzie w stanie znowu zagrać przyjemną dla oka piłkę i powalczyć do końca z Wiślanami? Przekonamy się.