punkty: 1542
Stadion KS Okocimski
Brzesko, Okocimska 34
Odsłon: 655
Sędziowie: Gnutek Rafał (sędzia główny), Merecik Michał (sędzia asystent 1), Stefanik Szymon (sędzia asystent 2)

12:54SiatkoPL
3-1 Limanovia zasłużenie wygrywa, choć na przynajmniej pozytywne słowo zasługuje drużyna Piwoszy, bo druga połowa solidna. Gdyby nie głupio stracony gol na 3-0 mecz mógł zupełnie inaczej się potoczyć.
12:44SiatkoPL
'85: kapitalne wejście Ciurusia, teraz sprokurował błąd bramkarza, przejął piłkę, ale jednak strzał zablokowali obrońcy gości.
12:40SiatkoPL
'81: Od jakiś 15 minut Piwosze dominują.
12:39~fann
Robocik jaki wynik Niecieczy?
12:38SiatkoPL
'79: Zakareya miał sam na sam, ale poprzeszkadzali sobie trochę zawodnicy z Brzeska, w dwójkę biegli do jednej akcji, a gdy przyszło już co do czego Zakareya fatalnie uderzył, lekko, po ziemi I w bramkarza.
12:26SiatkoPL
'66: Trochę werwy nabrał Oks, dogranie z wolnego na Zakareye ten jednak nad bramka
12:23SiatkoPL
'63: marne pocieszenie, ale bramka piękna. Ciuruś szybka i celna piłka na głowę Kuliszewskiego, a ten mocno i obok bramkarza. 1-3
12:21Panda92
niestety ale Okocimski w tej rundzie bedzie chłopcami do bicia
12:08SiatkoPL
'49: pierwszy strzał Okocimskiego. Mocno uderzał Cięciwa z dystansu, trochę nad poprzeczką
12:01~Robocik
AP BBT II Nieciecza gra w 10 po czerwonej kartce dla bramkarza.
12:00~Robocik
AP BBT II Nieciecza 0-2 Orzeł Ryczów.
11:59SiatkoPL
Mocna przepaść, a minął rok. Rok temu w końcu Okocimski był jedna z lepszych drużyn w lidze.
11:58SiatkoPL
I że Okocimski potrafil utrzymać się w lidze gdzie spadało ponad 50% druzyn
11:57SiatkoPL
Ciężko w to uwierzyć, że mniej niż rok temu Okocimski miał 60 punktów w tabeli, a z Limanovią wygrywali.
11:52SiatkoPL
Przerwa. Do przerwy mecz przerażający dla Oksu, nie doszukałem się ani jednego strzału u gospodarzy. Limanovia też mówiąc szczerze, bardzo nieskuteczni. Grać przy pilce przez podejrzewam 75% połowy, a strzelić dwa gole, to nie jest jakiś wynik marzeń, natomiast dostateczny, by tryumfować
11:50RegioWyniki
11:49SiatkoPL
'44: karny dla Limanovii, Kamil Palacz uderza, ale daleko obok bramki
11:14SiatkoPL
'9: proste dogranie na Belskiego ten przyjął ciałem piłkę i uderzyl mocno z takiego półwoleja, Tysiak bez szans
11:09SiatkoPL
'4: Limanovia 12. Karol Pietrzak (bramkarz) - 2. Kamil Palacz, 7. Kamil Kurczab (kapitan), 8. Paweł Matras, 9. Paweł Pławecki, 10. Maciej Krzyżak, 16. Tomasz Kurek, 17. Aleksander Ciesielski, 18. Zyiad Kadous, 21. Jakub Belski, 23. Arsen Bandarenka.
11:08SiatkoPL
'4: Okocimski: 1. Miłosz Tysiak - 2. Michał Siudut, 3. Piotr Pitaś, 5. Daniel Kaciczak, 6. Filip Czech, 7. Mateusz Cięciwa (kapitan), 10. Chawkat Zakareya, 11. Dominik Grochot, 19. Piotr Czerwiński, 21. Konrad Kuliszewski, 22. Bartłomiej Mochel.
11:05SiatkoPL
'1: gramy
11:04SiatkoPL