punkty: 3
Stadion Miejski
Wieluń, Wojska Polskiego 38
Odsłon: 1778
Sędziowie: Jaskulski Jakub (sędzia główny), Przybysz Konrad (sędzia asystent 1), Dybowski Jakub (sędzia asystent 2)

18:57Simrey1977
Dziękuję za relację z dzisiejszego spotkania. Mam nadzieję, że się podobała, a ja z mojej strony mogę zapewnić, że nie byłą to pierwsza i zarazem ostatnia. Postaram się w dodatku zadbać o jeszcze lepszą i dokładniejszą relację w przyszłości. Cześć i czołem ekipa !!!
18:56Simrey1977
Gole dla przyjezdnych strzelali Napolov i Warnecki. Do jutra GKS Bełchatów jest liderem tabeli, natomiast Wieluń optymistycznie może spoglądać w swoją walkę o utrzymanie.
18:55Simrey1977
Koniec meczu! Gospodarze dzielnie stawiali opór, lecz cierpliwość GKS-u wystarczyła, by wywieźć z Wielunia 3 punkty.
18:35~sebekGKS
Jeszcze Jeden!!! Jeszcze Jeden!!! Jeszcze Jeden!!!
18:34Simrey1977
'73: GOOOOOLLL!!! GKS Bełchatów obejmuje prowadzenie. Strzelcem bramki Serhij Napolov
17:52Simrey1977
w międzyczasie uzupełniony został skład ekipy gospodarzy, więc zachęcam do zapoznania się z nim w zakładce składy
17:51Simrey1977
Do przerwy póki co niespodzianka, remis 0-0. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie doczekamy się bramek.
16:52Simrey1977
Inny wynik, niż wygrana GKS-u w dzisiejszym spotkaniu będzie odebrana w kategoriach mini sensacji, patrząc na różnicę punktową obu zespołów w tabeli
16:50Simrey1977
W ostatniej kolejce GKS pokonał u siebie, nie bez problemów, Zjednoczonych Stryków 5-2, natomiast WKS Wieluń sprawił olbrzymią niespodziankę, gdzie wywiózł z Piotrkowa trzy punkty, po wyniku 1-0
16:26Simrey1977
Skład GKS Bełchatów: L. Otczenaszenko, M. Szymorek, J. Trzeboński, M. Bociek, M. Grzelak, A. Golański, M. Nowak, K. Czapla, Ł. Wroński, S. Napolov B. Bartosiak