punkty: 1542
Stadion LKS Jawiszowice
Jawiszowice, Janusza Kusocińskiego 2
Odsłon: 536
Sędziowie: Vallejos Jonatan (sędzia główny), Dubas Kamil (sędzia asystent 1), Stelmach Jakub (sędzia asystent 2)

18:52SiatkoPL
nie było deklasacji pod względem czysto wynikowym, natomiast jednak LKS od 1 do 90 minuty kontrolował mecz. Okocimski zbierał resztki, dlatego udało im się te dwie bramki strzelić.
LKS zgodnie z planami wygrywa wynikiem 4-2
18:51SiatkoPL
'94: Koniec! minęły trzy doliczone minuty, sędzia kończy mecz.
18:46SiatkoPL
'89: a więc Panda miał rację, dużo goli, bo aż 6
'88: Karny dla Piwoszy, Cięciwa podchodzi do piłki i strzela swoją już chyba trzynastą bramkę i jest bezbłędny póki co z jedenastek.
18:30SiatkoPL
'73: Hałat już definitywnie zamyka mecz, 4-1.
18:19SiatkoPL
'61: z tymże co by nie mówić, mocno zasłużenie.
18:18SiatkoPL
'61: Dziedzic na 3-1, oddala Piwoszy od wymarzonego remisu, a była szansa.
18:17SiatkoPL
'59: konkretnie?
18:16~XYZ
Ale Siatko brednie wypisujesz. Zresztą jak zwykle
18:15SiatkoPL
'58: Ależ synchro. 3-1 dla Jawiszowic, a w tym momencie również 3-1 dla Wielkiej Brytanii w hokeja
18:03SiatkoPL
Gramy!
17:53SiatkoPL
I do przerwy mamy 2-1
17:52RegioWyniki
17:52SiatkoPL
'49: Cięciwa dograł na głowę Kubali, a ten o ile pamięć mnie nie myli, strzela pierwszą swoją bramkę w barwach seniorskiej ekipy gości. Tak naprawdę pierwsza groźna okazja Piwoszy i już gol. Jawiszowice pełna kontrola, masa okazji, a tylko 2-1
17:49SiatkoPL
GOOL, do szatni dla Piwoszy! Ważna bramka, może jeszcze wydarzy się cud.
17:47SiatkoPL
'45: wiadomo.
17:44~ROMEK
Dziś chyba nikt nie liczył na cud w Jawiszowicach. Grać ile sie da nie poddawać się.
17:38SiatkoPL
'36: kartka dla Czerwińskiego
17:16SiatkoPL
'14: Mówiłem o zamknięciu meczu po 30 minutach, no myślę, że już jest po wszystkim.
17:15SiatkoPL
'13: Nie byle kto pokonuje Miłosza Żmudzkiego, sam Przemysław Pitry, ależ miazga. Przepaść poziomowa.
17:09SiatkoPL
'7: @Panda92 oby dla obydwu drużyn, słabo będzie jak Jawiszowice zamkną mecz po 30 minutach.
17:08SiatkoPL
'6: Szybko i źle dla Piwoszy się to zaczyna, 1-0 dla Jawiszowic, po bramce Karcza.
17:08Panda92
cos mi sie wydaje, ze dzis moze być duzo bramek
17:05SiatkoPL
Nie ma mnie na meczu, choć dałem taki wstęp, to relację raczej zrobię tylko wynikową :P
17:03Panda92
jestes na meczu czy przepisujesz live z relacji Okocimskiego?
17:01SiatkoPL
'1: Gramy
Składy w zakładce i w sumie obydwa składy dysponują równie skromną ławką.
16:52SiatkoPL