punkty: 1542
Stadion KS Dalin
Myślenice, Zdrojowa 7a
Odsłon: 651
Sędziowie: Bołoz Daniel (sędzia główny), Wiśniowski Szymon (sędzia asystent 1), Wiśniowski Sebastian (sędzia asystent 2)

18:03SiatkoPL
Zobaczymy.
18:02~Wolania
Ja jednak myślę że z Termaliką bedzie wysoka porażka Okocimskiego. 5 bramkowa minimum. Choć warto chwalić tych młodych chłopaków
17:57SiatkoPL
Myślę, że na pewno zawodnicy drużyny Sępka czują niedosyt, no bo dzisiaj wytrzymać te 5 minut i dłużej i byłby nie jeden a trzy punkty, z drugiej strony, równie dobrze od 75 minuty Dalin mógł strzelić z 5 bramek, więc narzekanie sensu nie ma. Dalin wciąż bez zwycięstwa już chyba od 8 spotkań. A Okocimski ponownie gra całkiem nieźle i myślę, że wcale Termalika nie musi zdeklasować gości.
17:54SiatkoPL
@Wolania a jednak, najwidoczniej klubu nie było stać, choć nie chce siać plotek, na utrzymanie go jako zawodnika, zresztą jak mam być szczery, był średni, no to zgodził się na bycie trenerem rezerw.
17:53SiatkoPL
Koniec meczu, ależ to był rock n roll. Jak ktoś znajdzie lepszy mecz w tym sezonie, to zazdroszczę. Co by tu dużo nie mówić, wynik absolutnie nie jest uczciwy. Dalin był zespołem lepszym. Natomiast Okocimski strzelał to co miał. Tak naprawdę z każdej akcji albo wywieźli groźny stały fragment zakończony bramką, albo gola. Dalin od 75 minuty tak naprawdę mógł strzelić z 8 bramek, wymęczyli dwie. Brakuje jednak tego doświadczenia, mocnej rezerwy, to pokazało się dzisiaj, gdyż jakby ktoś po prostu bardziej doświadczony, wszedł w końcówce, myślę, że szło by dowieźć 3-4, ale jednak nie udało się, jednak zasłużyli tą walką na przynajmniej jeden punkt zawodnicy gości i mają. Myślę, że dla nich to i tak sporo, bo szans na utrzymanie i tak już nie ma, a takie mecze wzmacniają morale drużyny.
17:51~Wolania
Nie no to jak on pracuje w Okocimskim i strzela bramki pracodawcy to jest jakieś nieporozumienie
17:48~Wolania
A ten co strzelił pierwsza bramke dla Dalinu Klimczyk to czy on nie grał w Okocimskim czasami ?
17:47SiatkoPL
'92: 4 min doliczone
17:47~Wolania
Szkoda.Walczyli dzielnie.
17:46SiatkoPL
'90: i nie dał rady Okocimski. Rozrzucenie piłki do Kowalskiego, ten przyjął i uderzył niedoobrony dla gości
17:45SiatkoPL
'89: rozpaczliwa defensywa gości
17:41~Wolania
Turku kończ ten mecz hahahaha
17:39SiatkoPL
'83: 7 minut do końca, ale sędzia może jeszcze trochę doliczyć. Może być ciekawie, na pewno wojna nerwów po obydwu stronach.
17:37SiatkoPL
'82: Już trochę za dużo paniki w defensywie gości
'81: Musi wytrzymać nerwy drużyna gości.
17:36SiatkoPL
'80: Sami sobie krzywdę zrobili. Jędrzejowski dostał piłkę na pustą bramkę od Sobali. Mamy 3-4, ten mocno pod poprzeczkę
17:35~Wolania
Madrzy ludzie w Gromniku .Wzięli siły na zamiary i zrezygnowalu bo mają rozsądek. W Kalwarii Zebrzydowakiej raczej go brakuje jak widać.
17:35SiatkoPL
'79: Tokarz ładnie z dystansu, ale Żmudzki poradził sobie z tym strzałem.
17:34~Wolania
W Słomnikach też chcieli szaleć hahaha
17:33~Wolania
No i tak sie skończy w Kalwarii szaleństwo transferowe. Wypucują grajki kase i pojdą w czorta a klub Kalwarianka zostanie w czarnej d..ie
17:32SiatkoPL
'76: No Łagów też się nazmacniał. Miał 2 ligę w garści, a wyszło jak widzimy :P
17:31~Wolania
Nie wygląda dobrze polityka finansowa Kalwarianki oj nie.
17:31SiatkoPL
'75: @Emma Wolania nie gra najlepszej piłki, to jednak w tym sezonie raczej nie ma wątpliwości, że się utrzymają, nawet jak więcej drużyn spadnie, a Kalwariance mimo wzmocnień może braknąć, choć wątpie.
Emma Znam te radzenie sobie. My gramy w IV lidze długo długo a Kalwarianka na razie robi nieskoordynowane ruchy finansowe i skończy sie to kłopotami niestety.
17:27SiatkoPL
'71: Pitaś zagrał lagę, dosłownie piłka na uwolnienie podanie tuż przed pola karnego. Kowalskiego piłka ta przelobowała, minął go Grochot i zaskoczył przy tym bramkarza. Grochot już miał autostradę do gola, miał pustą bramkę i dobił piłkę i jest z drugą bramką, a w meczu 2-4. To na co pracował Dalin przez 25 minut stracił, w 25 sekund.
17:27~Emma
Martw się chłopie o Wolanie bo przyjęliście 7 w plecy, Kalwarianka sobie poradzi