Miejski Stadion Sportowy
Trzebinia, Kościuszki 33
Widzowie: ?
Odsłon: 793
Sędziowie: Fila Marcin (sędzia główny), Żydek Artur (sędzia asystent 1), Wiecheć Sławomir (sędzia asystent 2)

14:50~lks
rolerkoster :-)
14:47ziemniaczek
5 min doliczonych
POPRAD MA W 10 WIĘKSZE JAJA NIŻ W 11 !!
14:46ziemniaczek
3:4 dla Popradu akcja Szeligi poszedł do końca zacentrował i Noworolnik pakuje piłkę do bramki
14:43ziemniaczek
Grając w 10 Poprad idzie z kontrą i kapitalnym uderzeniem z ok 30 m od poprzeczki popisuje się Orzechowski
14:35ziemniaczek
Poprad stanął....Trzebinia robi co chce..,
14:33~lks
To jest niewytłumaczalne...
14:28ziemniaczek
2:2 czarny scenariusz dla Popradu sprawdza się w kolejnym spotkaniu Poprad prowadząc 2:0 po 45 min nie potrafimy utrzymać prowadzenia i oddajemy mecz....
14:20ziemniaczek
1:2 strzał z za pola karnego broni Fojut lecz paruje piłkę wprost pod nogi Karcza a ten pakuje piłkę do pustaka i mamy 1:2
14:17ziemniaczek
Coraz groźniejsze są ataki Trzebinian ahh te 2 połowy Popradu w tej rundzie wyglądały i wyglądają tragicznie słabo.....
14:13ziemniaczek
Zmiana bramkarza w Trzebini
14:11ziemniaczek
53 min Trzebinia od początku 2 połowy siadła na Poprad . Jednak narazie gospodarze nie potrafią udowodnić tej przewagi
13:47RegioWyniki
13:35ziemniaczek
Poprad też w okrojonym składzie skład w zakładce z foto
13:32~lks
Z tego co widzę, Trzebinia na ławce rezerwowych ma tylko 2 bramkarzy.
13:25ziemniaczek
0:2 fantastyczne podanie Szeligi do Noworolnika ten sam na sam strzela w krótki róg i 0:2
13:01~lks
Mecz kolejki. Dla Trzebini pewnie ostatni w 4. lidze. Dla Popradu szansa utrzymania kontaktu z Unią.