punkty: 948
Stadion Zagłębia
Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98
Odsłon: 623
Sędziowie: Kuźma Łukasz (sędzia główny), Podbielski Piotr (sędzia asystent 1), Kostrzewa Mikołaj (sędzia asystent 2), Myrmus Krzysztof (sędzia asystent var)

19:57Hubo-1981
'95: Znowu akcja Puszczy , Mroziński głową, ale prosto w Weiraucha. Po chwili z kontrą wychodzi Zagłębie, ale Kruk strzela obok słupka
19:45Hubo-1981
'82: Co za szansa Puszczy. Weirauch dwukrotnie ratuje Zagłębie w jednej akcji. Najpierw odbija uderzenie Yakuby, a po chwili łapie dobitkę Mesanovicia
19:26Hubo-1981
'64: Kolejna kontra Miedziowych , powinna być bramka, ale po podaniu Chodyny , Tomasz Pieńko fatalnie przyjął piłkę i stracił szansę na strzał
19:22Hubo-1981
W drugiej połowie mecz się wyrównał, coraz częściej pod bramkę Zagłębia przedostraje się Puszcza
19:21Hubo-1981
'60: Weirauch broni gstrzał głową Stępnia.
19:20Hultay
Jak sytuacja?
19:15Hubo-1981
'53: Mamy 1-0. Dobrze drugą połowę zaczęła Puszcza, ale to po kontrze bramkę strzeliło Zagłębie. Podanie debioutującego w drużynie Miedziowych Buletsy wykorzystał w sytuacji sam na sam z Kevinem Komarem , Kacper Chodyna.
18:51Hubo-1981
Pierwsza akcja akcja meczu dla Puszczy. Później 30 minut miażdżącej przewagi Miedziowych , ale bez efektu bramkowego. Ostatnie 15 minut mecz się trochę wyrównał , ale bramki nie padły.
1 połowa przedłużona o 3 minuty
'44: Cholewiak z 20 metrów- pół metra od spojenia słupka i poprzeczki. Było blisko.
18:34Hubo-1981
Wzięła się do gry Puszcza. Tym razem strzelał Cholewiak ale ..... 10 metrów nad bramką
18:33Hubo-1981
Strzał Craciuna zablokowany
'31: Przerwa na uzupełnienie płynów. Jak narazie ogromna przewaga Zagłębia , ale nie licząc uderzenia Chodyny , bez groźnej sytuacji.
18:24Hubo-1981
'23: W rzutach rożnych 5-0
18:19Hubo-1981
Tym razem akcja w polu karnym Miedziowych. Ale dośrodkowanie Craciuna prosto w ręce Weiraucha.