Stadion KS Okocimski
Brzesko, Okocimska 34
Widzowie: 350 - 450
Odsłon: 430
Sędziowie: Fila Marcin (sędzia główny), Jamróz Andrzej (sędzia asystent 1), Kutermak Adam (sędzia asystent 2)

19:05SiatkoPL
Dobra, dzięki za relacje. Do usłyszenia :)
19:04SiatkoPL
No ale cóż. Póki co trzeba już myśleć by powalczyć w Tarnowie z Metalem i się odbić od tej porażki
Choć No wiadomo. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
19:03SiatkoPL
I tak są wyżej niż przewidywałem. Myślałem że raczej będą się bic w środki tabeli, a tutaj walka o awans.
18:56SiatkoPL
Sezon się nie kończy, Dunajec w końcu też przegra. Można jeszcze powalczyć o awans.
Wiadomo. Natomiast sezon się nie kończy. I tak wielkie brawo dla drużyny Sępka. W końcu kiedyś ta seria 10 meczów bez porażki musiała się skończyć
18:55~Mis
Właśnie....miał.... brak koncentracji, zbyt duża pewność siebie.... jak to mawiał czesuaf, 2:0 to jest.niebezpievzny wynik
18:55SiatkoPL
A Dunajec z przewagą 3 punktów
I okocimski spada z 1 na 2 pozycje
Słodkogorzki finisz jubileuszu 90 lecia. Najpierw świetny mecz rezerw. Równie dramatyczny, ale wygrany. Teraz też, ale niestety bez sukcesu.
18:53SiatkoPL
'90 : Koniec meczu.
18:52SiatkoPL
'90 : Z tymże Czerwiński miał dobra 1 polowe
18:51~Mis
Jak się nie uzywa mózgu tylko robi się takie faule we własnym polu karnym, to o czym.tu mowic
18:49~Mis
Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka .... :)
18:48SiatkoPL
'90 : Oks raczej wykorzystał słabsza chwile, choć też grał lepiej, to bramkarz w Dunajcu jest świetny.
18:47SiatkoPL
'90 : Trzeba przyznać, że jednak Dunajec zagrał kapitalna drugą połowę. Kompletny nokaut.
'90: 5min doliczone
'90: Wszystko się zaczęło od karnego. Który nie był w ogóle potrzebny. Zero zagrozenia
18:46SiatkoPL
'90: Dokładnie.
18:43~Mis
Z beznadziejnego karnego, od którego wszystko się zaczęło, od tamtej pory zakliczyn wchodzi w nasze pole.karne jak w.maslo o każda ich akcją śmierdzi bramka
18:40~Mis
I jeszcze tak frajerskie bramki tracić
18:39~Mis
Dramat. Poczuli.sie zbyt pewnie jak.nasi z moldawia po.1 połowie
18:37SiatkoPL
'81: niepotrzebne się kiwali Hebda, Smulski i Jawień i wykorzystali to gracze Dunajca
'80: i się doigrali. Dunajec gra świetna połowę i z samodzielnego lidera Oksu, mamy samodzielnego lidera Dunajca
18:27SiatkoPL
'70: Akcja Dunajca. Ze skrzydła do Czermaka, tam pogubili się Obrońcy Piwoszy. 2-2. Robi się ciekawie
18:20SiatkoPL
'64: Nie wyczuł karnego bramkarz. 2-1. Dunajec łapie kontakt. Sami sobie problemy zrobili, faul zupełnie nie potrzebny
18:18SiatkoPL
'62: i karny
'62: Czerwiński trochę bez sensu zfaulowal gracza Dunajca
18:16SiatkoPL
'58: Lekki uraz Zakareyi, myślę że trener Sepek nie chce ryzykować. Wszedł również dobrze grający Grochot
18:11SiatkoPL
'54: Świetnie zawodnik z 10 z Zakliczyna, z dystansu, troszkę nad bramką, ale strzał bardzo dobry