punkty: 602
stadion - brak danych
Odsłon: 545

18:08ziemniaczek
1:0 Grzegorz Wilk w 78 min zawinał zawodnik wpadl w pole karne uderzył po ziemi 1:0 bramkarz bez szans
17:37ziemniaczek
47 min zawodnik gości z nr 13 wpadł w pole karne ale jego strzał pozostawił wiele do życzenia
17:23ziemniaczek
Do bramki trafił zawodnik z nr 16 a miał ku temu znakomitą okazję nie trafiając z 7 m
17:22ziemniaczek
PO 45 MINUTACH 0:0 Gospodarze byli bliżsi do wyjścia na prowadzenie lecz w 40 min karnego nie wykorzystał zawodnik z Olimpiku. Jednak wcześniej to goście mogli prowadzić gdyby w 16 minucie
17:20RegioWyniki
17:16ziemniaczek
W 40 min znakomita okazją do prowadzenia w meczu dla Olimpiku rzut karny marnuje zawodnik z nr 10 jego intencje wyczuł bramkarz NAWOJA
17:13ziemniaczek
I będzie Rzunkarny dla Olimpiku
16:53ziemniaczek
16 min kapitalna sytuacja dla NAWOJA dośrodkowanie w pole karne i do praktycznie pustej bramki miał dołożyć noge zawodnik nr 16 lecz fatalnie skiksował z ok 7 m
16:47ziemniaczek