Kujawsko-Pomorskie | Klasa A | Toruń
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2024/25
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2024/25
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2024/25
-
DrużynaForma
-
?RWWWW
-
?WWWPR
-
?WWPW
-
?RWWRR
-
?WRRW
-
?WWRR
-
?PWWRR
-
?RWPR
-
?WPPRR
-
?PPPWR
-
?RPWPP
-
?PPPWR
-
?RPPPW
-
?PPPWP
-
?PRPP
Sezon 2024/25
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
14
43.75 %
14
43.75 %
Zwycięstwa gości
9
28.13 %
9
28.13 %
Remisy
9
28.13 %
9
28.13 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
74
średnia: 2.31
74
średnia: 2.31
Gości
60
średnia: 1.76
60
średnia: 1.76
Bramki stracone
Gospodarzy
49
średnia: 1.53
49
średnia: 1.53
Gości
73
średnia: 2.15
73
średnia: 2.15
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
6.25%
2 z 32
2 z 32
0.5
93.75%
30 z 32
30 z 32
12.5%
4 z 32
4 z 32
1.5
87.5%
28 z 32
28 z 32
31.25%
10 z 32
10 z 32
2.5
68.75%
22 z 32
22 z 32
53.13%
17 z 32
17 z 32
3.5
46.88%
15 z 32
15 z 32
71.88%
23 z 32
23 z 32
4.5
28.13%
9 z 32
9 z 32
75%
24 z 32
24 z 32
5.5
25%
8 z 32
8 z 32
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 3 | 9.38 % |
2:2 | 3 | 9.38 % |
3:0 | 3 | 9.38 % |
0:0 | 2 | 6.25 % |
1:2 | 2 | 6.25 % |
2:0 | 2 | 6.25 % |
3:3 | 1 | 3.13 % |
0:1 | 1 | 3.13 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:0 | 1 | 3.13 % |
2:1 | 1 | 3.13 % |
0:2 | 1 | 3.13 % |
1:3 | 1 | 3.13 % |
2:4 | 1 | 3.13 % |
4:2 | 1 | 3.13 % |
0:3 | 1 | 3.13 % |
4:1 | 1 | 3.13 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:0 | 1 | 3.13 % |
0:4 | 1 | 3.13 % |
7:3 | 1 | 3.13 % |
7:2 | 1 | 3.13 % |
0:6 | 1 | 3.13 % |
7:1 | 1 | 3.13 % |
8:0 | 1 | 3.13 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola1560%Wygrana przynajmniej 1 bramką312%Wygrana przynajmniej 2 bramkami312%Wygrana 3 bramkami i więcej416%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
13 sie17:30Gol Brodnica22:Wojownik Wabcz
-
15 sie11:00Sparta Łubianka13:Elana II Toruń
-
15 sie11:00LZS Bobrowo30:Unislavia Unisław
-
15 sie15:30Piast Łasin00:Flisak Złotoria
-
15 sie17:00Orzeł Głogowo11:Victoria Lisewo
-
15 sie17:00LZS Świedziebnia13:Pogrom Zbójno
-
15 sie18:00Radzynianka Radzyń Chełmiński00:Stal Grudziądz
-
18 sie11:00Pogrom Zbójno11:Gol Brodnica
-
18 sie11:00Unislavia Unisław10:LZS Świedziebnia
-
18 sie11:00Flisak Złotoria80:LZS Bobrowo
-
18 sie11:00Stal Grudziądz24:Piast Łasin
-
18 sie11:00Sparta Łubianka07:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
18 sie12:00Elana II Toruń20:Orzeł Głogowo
-
18 sie14:00Victoria Lisewo22:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
24 sie11:00LZS Świedziebnia21:Flisak Złotoria
-
24 sie11:00Wojownik Wabcz22:Pogrom Zbójno
-
24 sie15:30Piast Łasin01:Victoria Lisewo
-
24 sie16:00Gol Brodnica42:Unislavia Unisław
-
24 sie17:00Orzeł Głogowo30:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
25 sie11:00LZS Bobrowo12:Stal Grudziądz
-
25 sie16:00Radzynianka Radzyń Chełmiński12:Elana II Toruń
-
31 sie11:30Drwęca Golub-Dobrzyń73:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
31 sie12:00Flisak Złotoria06:Gol Brodnica
-
31 sie16:00Unislavia Unisław02:Wojownik Wabcz
-
31 sie16:00Stal Grudziądz40:LZS Świedziebnia
-
31 sie17:00Victoria Lisewo71:LZS Bobrowo
-
31 sie17:00Sparta Łubianka11:Orzeł Głogowo
-
01 wrz12:00Elana II Toruń72:Piast Łasin
-
07 wrz11:00LZS Bobrowo33:Elana II Toruń
-
07 wrz11:00LZS Świedziebnia11:Victoria Lisewo
-
07 wrz16:00Radzynianka Radzyń Chełmiński30:Sparta Łubianka
-
07 wrz16:00Wojownik Wabcz20:Flisak Złotoria
-
07 wrz17:00Piast Łasin03:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
08 wrz16:00Pogrom Zbójno41:Unislavia Unisław
-
08 wrz17:00Gol Brodnica04:Stal Grudziądz
-
14 wrz?:?Sparta Łubianka--:Piast Łasin
-
14 wrz15:30Drwęca Golub-Dobrzyń--:LZS Bobrowo
-
14 wrz16:00Flisak Złotoria--:Pogrom Zbójno
-
14 wrz16:00Stal Grudziądz--:Wojownik Wabcz
-
15 wrz12:00Elana II Toruń--:LZS Świedziebnia
-
15 wrz14:00Orzeł Głogowo--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
15 wrz17:00Gol Brodnica--:Victoria Lisewo
-
21 wrz11:00LZS Bobrowo--:Sparta Łubianka
-
21 wrz11:00LZS Świedziebnia--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
21 wrz16:00Piast Łasin--:Orzeł Głogowo
-
21 wrz16:00Wojownik Wabcz--:Victoria Lisewo
-
21 wrz16:00Pogrom Zbójno--:Stal Grudziądz
-
21 wrz16:00Unislavia Unisław--:Flisak Złotoria
-
21 wrz17:00Gol Brodnica--:Elana II Toruń
-
28 wrz?:?Stal Grudziądz--:Unislavia Unisław
-
28 wrz?:?Victoria Lisewo--:Pogrom Zbójno
-
28 wrz?:?Sparta Łubianka--:LZS Świedziebnia
-
28 wrz11:00Drwęca Golub-Dobrzyń--:Gol Brodnica
-
28 wrz16:00Orzeł Głogowo--:LZS Bobrowo
-
28 wrz16:00Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Piast Łasin
-
29 wrz12:00Elana II Toruń--:Wojownik Wabcz
-
05 paź?:?LZS Bobrowo--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
05 paź?:?LZS Świedziebnia--:Orzeł Głogowo
-
05 paź?:?Gol Brodnica--:Sparta Łubianka
-
05 paź?:?Wojownik Wabcz--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
05 paź?:?Pogrom Zbójno--:Elana II Toruń
-
05 paź15:00Flisak Złotoria--:Stal Grudziądz
-
05 paź16:00Unislavia Unisław--:Victoria Lisewo
-
12 paź?:?Victoria Lisewo--:Flisak Złotoria
-
12 paź?:?Elana II Toruń--:Unislavia Unisław
-
12 paź?:?Drwęca Golub-Dobrzyń--:Pogrom Zbójno
-
12 paź?:?Sparta Łubianka--:Wojownik Wabcz
-
12 paź?:?Orzeł Głogowo--:Gol Brodnica
-
12 paź?:?Piast Łasin--:LZS Bobrowo
-
12 paź15:00Radzynianka Radzyń Chełmiński--:LZS Świedziebnia
-
19 paź?:?LZS Świedziebnia--:Piast Łasin
-
19 paź?:?Gol Brodnica--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
19 paź?:?Wojownik Wabcz--:Orzeł Głogowo
-
19 paź?:?Pogrom Zbójno--:Sparta Łubianka
-
19 paź?:?Flisak Złotoria--:Elana II Toruń
-
19 paź?:?Stal Grudziądz--:Victoria Lisewo
-
19 paź16:00Unislavia Unisław--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
26 paź?:?Elana II Toruń--:Stal Grudziądz
-
26 paź?:?Drwęca Golub-Dobrzyń--:Flisak Złotoria
-
26 paź?:?Sparta Łubianka--:Unislavia Unisław
-
26 paź?:?Orzeł Głogowo--:Pogrom Zbójno
-
26 paź?:?Piast Łasin--:Gol Brodnica
-
26 paź?:?LZS Bobrowo--:LZS Świedziebnia
-
26 paź15:00Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Wojownik Wabcz
-
02 lis?:?Gol Brodnica--:LZS Bobrowo
-
02 lis?:?Wojownik Wabcz--:Piast Łasin
-
02 lis?:?Pogrom Zbójno--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
02 lis?:?Flisak Złotoria--:Sparta Łubianka
-
02 lis?:?Stal Grudziądz--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
02 lis?:?Victoria Lisewo--:Elana II Toruń
-
02 lis13:00Unislavia Unisław--:Orzeł Głogowo
-
09 lis?:?Drwęca Golub-Dobrzyń--:Victoria Lisewo
-
09 lis?:?Sparta Łubianka--:Stal Grudziądz
-
09 lis?:?Orzeł Głogowo--:Flisak Złotoria
-
09 lis?:?Piast Łasin--:Pogrom Zbójno
-
09 lis?:?LZS Bobrowo--:Wojownik Wabcz
-
09 lis?:?LZS Świedziebnia--:Gol Brodnica
-
09 lis14:00Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Unislavia Unisław
-
16 lis?:?Wojownik Wabcz--:LZS Świedziebnia
-
16 lis?:?Pogrom Zbójno--:LZS Bobrowo
-
16 lis?:?Flisak Złotoria--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
16 lis?:?Stal Grudziądz--:Orzeł Głogowo
-
16 lis?:?Victoria Lisewo--:Sparta Łubianka
-
16 lis?:?Elana II Toruń--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
16 lis13:00Unislavia Unisław--:Piast Łasin
-
- -?:?Elana II Toruń--:Sparta Łubianka
-
- -?:?Victoria Lisewo--:Orzeł Głogowo
-
- -?:?Stal Grudziądz--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
- -?:?Flisak Złotoria--:Piast Łasin
-
- -?:?Unislavia Unisław--:LZS Bobrowo
-
- -?:?Pogrom Zbójno--:LZS Świedziebnia
-
- -?:?Wojownik Wabcz--:Gol Brodnica
-
- -?:?Gol Brodnica--:Pogrom Zbójno
-
- -?:?LZS Świedziebnia--:Unislavia Unisław
-
- -?:?LZS Bobrowo--:Flisak Złotoria
-
- -?:?Piast Łasin--:Stal Grudziądz
-
- -?:?Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Victoria Lisewo
-
- -?:?Orzeł Głogowo--:Elana II Toruń
-
- -?:?Sparta Łubianka--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
- -?:?Drwęca Golub-Dobrzyń--:Orzeł Głogowo
-
- -?:?Elana II Toruń--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
- -?:?Victoria Lisewo--:Piast Łasin
-
- -?:?Stal Grudziądz--:LZS Bobrowo
-
- -?:?Flisak Złotoria--:LZS Świedziebnia
-
- -?:?Unislavia Unisław--:Gol Brodnica
-
- -?:?Pogrom Zbójno--:Wojownik Wabcz
-
- -?:?Wojownik Wabcz--:Unislavia Unisław
-
- -?:?Gol Brodnica--:Flisak Złotoria
-
- -?:?LZS Świedziebnia--:Stal Grudziądz
-
- -?:?LZS Bobrowo--:Victoria Lisewo
-
- -?:?Piast Łasin--:Elana II Toruń
-
- -?:?Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
- -?:?Orzeł Głogowo--:Sparta Łubianka
-
- -?:?Sparta Łubianka--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
- -?:?Drwęca Golub-Dobrzyń--:Piast Łasin
-
- -?:?Elana II Toruń--:LZS Bobrowo
-
- -?:?Victoria Lisewo--:LZS Świedziebnia
-
- -?:?Stal Grudziądz--:Gol Brodnica
-
- -?:?Flisak Złotoria--:Wojownik Wabcz
-
- -?:?Unislavia Unisław--:Pogrom Zbójno
-
- -?:?Pogrom Zbójno--:Flisak Złotoria
-
- -?:?Wojownik Wabcz--:Stal Grudziądz
-
- -?:?Gol Brodnica--:Victoria Lisewo
-
- -?:?LZS Świedziebnia--:Elana II Toruń
-
- -?:?LZS Bobrowo--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
- -?:?Piast Łasin--:Sparta Łubianka
-
- -?:?Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Orzeł Głogowo
-
- -?:?Orzeł Głogowo--:Piast Łasin
-
- -?:?Sparta Łubianka--:LZS Bobrowo
-
- -?:?Drwęca Golub-Dobrzyń--:LZS Świedziebnia
-
- -?:?Elana II Toruń--:Gol Brodnica
-
- -?:?Victoria Lisewo--:Wojownik Wabcz
-
- -?:?Stal Grudziądz--:Pogrom Zbójno
-
- -?:?Flisak Złotoria--:Unislavia Unisław
-
- -?:?Unislavia Unisław--:Stal Grudziądz
-
- -?:?Pogrom Zbójno--:Victoria Lisewo
-
- -?:?Wojownik Wabcz--:Elana II Toruń
-
- -?:?Gol Brodnica--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
- -?:?LZS Świedziebnia--:Sparta Łubianka
-
- -?:?LZS Bobrowo--:Orzeł Głogowo
-
- -?:?Piast Łasin--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
- -?:?Radzynianka Radzyń Chełmiński--:LZS Bobrowo
-
- -?:?Orzeł Głogowo--:LZS Świedziebnia
-
- -?:?Sparta Łubianka--:Gol Brodnica
-
- -?:?Drwęca Golub-Dobrzyń--:Wojownik Wabcz
-
- -?:?Elana II Toruń--:Pogrom Zbójno
-
- -?:?Victoria Lisewo--:Unislavia Unisław
-
- -?:?Stal Grudziądz--:Flisak Złotoria
-
- -?:?Flisak Złotoria--:Victoria Lisewo
-
- -?:?Unislavia Unisław--:Elana II Toruń
-
- -?:?Pogrom Zbójno--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
- -?:?Wojownik Wabcz--:Sparta Łubianka
-
- -?:?Gol Brodnica--:Orzeł Głogowo
-
- -?:?LZS Świedziebnia--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
- -?:?LZS Bobrowo--:Piast Łasin
-
- -?:?Piast Łasin--:LZS Świedziebnia
-
- -?:?Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Gol Brodnica
-
- -?:?Orzeł Głogowo--:Wojownik Wabcz
-
- -?:?Sparta Łubianka--:Pogrom Zbójno
-
- -?:?Drwęca Golub-Dobrzyń--:Unislavia Unisław
-
- -?:?Elana II Toruń--:Flisak Złotoria
-
- -?:?Victoria Lisewo--:Stal Grudziądz
-
- -?:?Stal Grudziądz--:Elana II Toruń
-
- -?:?Flisak Złotoria--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
- -?:?Unislavia Unisław--:Sparta Łubianka
-
- -?:?Pogrom Zbójno--:Orzeł Głogowo
-
- -?:?Wojownik Wabcz--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
- -?:?Gol Brodnica--:Piast Łasin
-
- -?:?LZS Świedziebnia--:LZS Bobrowo
-
- -?:?LZS Bobrowo--:Gol Brodnica
-
- -?:?Piast Łasin--:Wojownik Wabcz
-
- -?:?Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Pogrom Zbójno
-
- -?:?Orzeł Głogowo--:Unislavia Unisław
-
- -?:?Sparta Łubianka--:Flisak Złotoria
-
- -?:?Drwęca Golub-Dobrzyń--:Stal Grudziądz
-
- -?:?Elana II Toruń--:Victoria Lisewo
-
- -?:?Victoria Lisewo--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
- -?:?Stal Grudziądz--:Sparta Łubianka
-
- -?:?Flisak Złotoria--:Orzeł Głogowo
-
- -?:?Unislavia Unisław--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
- -?:?Pogrom Zbójno--:Piast Łasin
-
- -?:?Wojownik Wabcz--:LZS Bobrowo
-
- -?:?Gol Brodnica--:LZS Świedziebnia
-
- -?:?LZS Świedziebnia--:Wojownik Wabcz
-
- -?:?LZS Bobrowo--:Pogrom Zbójno
-
- -?:?Piast Łasin--:Unislavia Unisław
-
- -?:?Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Flisak Złotoria
-
- -?:?Orzeł Głogowo--:Stal Grudziądz
-
- -?:?Sparta Łubianka--:Victoria Lisewo
-
- -?:?Drwęca Golub-Dobrzyń--:Elana II Toruń