Kujawsko-Pomorskie | Klasa okręgowa | kujawsko-pomorska I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2024/25
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2024/25
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2024/25
-
DrużynaForma
-
?WWWWW
-
?WWWPW
-
?WWWW
-
?WWPWW
-
?WWWR
-
?PWRWW
-
?WPWWP
-
?WPWPP
-
?PRRWP
-
?RPPWR
-
?PWPPR
-
?PRPPW
-
?WPRPP
-
?RPPPP
-
?PPPPR
-
?PPRPP
Sezon 2024/25
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
17
43.59 %
17
43.59 %
Zwycięstwa gości
16
41.03 %
16
41.03 %
Remisy
6
15.38 %
6
15.38 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
93
średnia: 2.38
93
średnia: 2.38
Gości
90
średnia: 2.31
90
średnia: 2.31
Bramki stracone
Gospodarzy
90
średnia: 2.31
90
średnia: 2.31
Gości
93
średnia: 2.38
93
średnia: 2.38
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.56%
1 z 39
1 z 39
0.5
97.44%
38 z 39
38 z 39
7.69%
3 z 39
3 z 39
1.5
92.31%
36 z 39
36 z 39
23.08%
9 z 39
9 z 39
2.5
76.92%
30 z 39
30 z 39
38.46%
15 z 39
15 z 39
3.5
61.54%
24 z 39
24 z 39
51.28%
20 z 39
20 z 39
4.5
48.72%
19 z 39
19 z 39
64.1%
25 z 39
25 z 39
5.5
35.9%
14 z 39
14 z 39
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 3 | 7.69 % |
2:1 | 3 | 7.69 % |
0:2 | 3 | 7.69 % |
1:2 | 2 | 5.13 % |
3:2 | 2 | 5.13 % |
6:1 | 2 | 5.13 % |
0:0 | 1 | 2.56 % |
2:2 | 1 | 2.56 % |
3:3 | 1 | 2.56 % |
0:1 | 1 | 2.56 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:0 | 1 | 2.56 % |
3:4 | 1 | 2.56 % |
1:3 | 1 | 2.56 % |
3:1 | 1 | 2.56 % |
2:4 | 1 | 2.56 % |
4:2 | 1 | 2.56 % |
3:0 | 1 | 2.56 % |
4:1 | 1 | 2.56 % |
1:4 | 1 | 2.56 % |
5:2 | 1 | 2.56 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:0 | 1 | 2.56 % |
0:4 | 1 | 2.56 % |
2:6 | 1 | 2.56 % |
0:5 | 1 | 2.56 % |
1:6 | 1 | 2.56 % |
8:3 | 1 | 2.56 % |
6:0 | 1 | 2.56 % |
0:7 | 1 | 2.56 % |
0:10 | 1 | 2.56 % |
11:0 | 1 | 2.56 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola1441%Wygrana przynajmniej 1 bramką824%Wygrana przynajmniej 2 bramkami412%Wygrana 3 bramkami i więcej824%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
15 sie11:00Gryf Sicienko21:Pomorzanin Toruń
-
15 sie11:00Sokół Radomin34:Victoria Czernikowo
-
15 sie11:00Zawisza II Bydgoszcz21:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
15 sie11:00Krajna Sępólno Krajeńskie22:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
15 sie15:00Cyklon Kończewice11:Rawys Raciąż
-
15 sie16:00MUKS CWZS Bydgoszcz32:Chełminianka Chełmno
-
15 sie16:00Legia Chełmża12:GLKS Dobrcz
-
15 sie16:00Promień Kowalewo Pomorskie02:Olimpia II Grudziądz
-
17 sie16:00Victoria Czernikowo42:Zawisza II Bydgoszcz
-
18 sie11:00Pomorzanin Toruń02:Legia Chełmża
-
18 sie11:00MUKS CWZS Bydgoszcz31:Gryf Sicienko
-
18 sie12:00Chełminianka Chełmno41:Rawys Raciąż
-
18 sie12:00LKS Dąbrowa Chełmińska60:Promień Kowalewo Pomorskie
-
18 sie12:00Naprzód Jabłonowo Pomorskie26:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
18 sie15:00Olimpia II Grudziądz52:Cyklon Kończewice
-
18 sie16:00GLKS Dobrcz40:Sokół Radomin
-
24 sie11:00Gryf Sicienko24:Chełminianka Chełmno
-
24 sie11:00Sokół Radomin61:Pomorzanin Toruń
-
24 sie12:00Krajna Sępólno Krajeńskie07:Victoria Czernikowo
-
24 sie15:00Promień Kowalewo Pomorskie33:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
24 sie16:00Cyklon Kończewice13:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
24 sie17:00Legia Chełmża00:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
25 sie11:00Zawisza II Bydgoszcz30:GLKS Dobrcz
-
25 sie17:00Rawys Raciąż16:Olimpia II Grudziądz
-
31 sie11:00Chełminianka Chełmno010:Olimpia II Grudziądz
-
31 sie11:00Victoria Czernikowo83:Promień Kowalewo Pomorskie
-
31 sie11:00GLKS Dobrcz110:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
31 sie11:00Pomorzanin Toruń02:Zawisza II Bydgoszcz
-
31 sie11:00MUKS CWZS Bydgoszcz32:Sokół Radomin
-
31 sie16:00LKS Dąbrowa Chełmińska10:Rawys Raciąż
-
31 sie16:00Legia Chełmża11:Gryf Sicienko
-
31 sie17:00Naprzód Jabłonowo Pomorskie12:Cyklon Kończewice
-
07 wrz11:00Sokół Radomin21:Gryf Sicienko
-
07 wrz13:00Promień Kowalewo Pomorskie14:GLKS Dobrcz
-
07 wrz15:00Cyklon Kończewice05:Victoria Czernikowo
-
07 wrz16:00Legia Chełmża01:Chełminianka Chełmno
-
07 wrz16:00Rawys Raciąż04:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
08 wrz11:00Zawisza II Bydgoszcz61:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
08 wrz14:00Olimpia II Grudziądz--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
08 wrz17:00Krajna Sępólno Krajeńskie11:Pomorzanin Toruń
-
14 wrz11:00Victoria Czernikowo--:Rawys Raciąż
-
14 wrz11:00GLKS Dobrcz--:Cyklon Kończewice
-
14 wrz11:00MUKS CWZS Bydgoszcz--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
14 wrz11:00Gryf Sicienko--:Zawisza II Bydgoszcz
-
14 wrz14:00Chełminianka Chełmno--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
14 wrz16:00Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:Olimpia II Grudziądz
-
14 wrz16:00Legia Chełmża--:Sokół Radomin
-
15 wrz11:00Pomorzanin Toruń--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
21 wrz?:?Krajna Sępólno Krajeńskie--:Gryf Sicienko
-
21 wrz15:00Cyklon Kończewice--:Pomorzanin Toruń
-
21 wrz16:00Sokół Radomin--:Chełminianka Chełmno
-
21 wrz16:00Rawys Raciąż--:GLKS Dobrcz
-
22 wrz11:00Zawisza II Bydgoszcz--:Legia Chełmża
-
22 wrz11:00LKS Dąbrowa Chełmińska--:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
22 wrz13:00Promień Kowalewo Pomorskie--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
22 wrz14:00Olimpia II Grudziądz--:Victoria Czernikowo
-
28 wrz?:?Chełminianka Chełmno--:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
28 wrz?:?Victoria Czernikowo--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
28 wrz?:?MUKS CWZS Bydgoszcz--:Cyklon Kończewice
-
28 wrz?:?Gryf Sicienko--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
28 wrz?:?Legia Chełmża--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
28 wrz?:?Sokół Radomin--:Zawisza II Bydgoszcz
-
28 wrz15:00GLKS Dobrcz--:Olimpia II Grudziądz
-
29 wrz11:00Pomorzanin Toruń--:Rawys Raciąż
-
05 paź?:?Zawisza II Bydgoszcz--:Chełminianka Chełmno
-
05 paź?:?Krajna Sępólno Krajeńskie--:Sokół Radomin
-
05 paź?:?Promień Kowalewo Pomorskie--:Legia Chełmża
-
05 paź?:?Cyklon Kończewice--:Gryf Sicienko
-
05 paź?:?Rawys Raciąż--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
05 paź?:?Olimpia II Grudziądz--:Pomorzanin Toruń
-
05 paź?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:GLKS Dobrcz
-
05 paź15:00Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:Victoria Czernikowo
-
12 paź?:?Chełminianka Chełmno--:Victoria Czernikowo
-
12 paź?:?MUKS CWZS Bydgoszcz--:Olimpia II Grudziądz
-
12 paź?:?Gryf Sicienko--:Rawys Raciąż
-
12 paź?:?Legia Chełmża--:Cyklon Kończewice
-
12 paź?:?Sokół Radomin--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
12 paź?:?Zawisza II Bydgoszcz--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
12 paź11:00GLKS Dobrcz--:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
13 paź11:00Pomorzanin Toruń--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
19 paź?:?Krajna Sępólno Krajeńskie--:Chełminianka Chełmno
-
19 paź?:?Promień Kowalewo Pomorskie--:Zawisza II Bydgoszcz
-
19 paź?:?Cyklon Kończewice--:Sokół Radomin
-
19 paź?:?Rawys Raciąż--:Legia Chełmża
-
19 paź?:?Olimpia II Grudziądz--:Gryf Sicienko
-
19 paź?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
19 paź?:?Victoria Czernikowo--:GLKS Dobrcz
-
19 paź15:00Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:Pomorzanin Toruń
-
26 paź?:?Chełminianka Chełmno--:GLKS Dobrcz
-
26 paź?:?MUKS CWZS Bydgoszcz--:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
26 paź?:?Gryf Sicienko--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
26 paź?:?Legia Chełmża--:Olimpia II Grudziądz
-
26 paź?:?Sokół Radomin--:Rawys Raciąż
-
26 paź?:?Zawisza II Bydgoszcz--:Cyklon Kończewice
-
26 paź?:?Krajna Sępólno Krajeńskie--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
26 paź11:00Pomorzanin Toruń--:Victoria Czernikowo
-
02 lis?:?Promień Kowalewo Pomorskie--:Chełminianka Chełmno
-
02 lis?:?Cyklon Kończewice--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
02 lis?:?Rawys Raciąż--:Zawisza II Bydgoszcz
-
02 lis?:?Olimpia II Grudziądz--:Sokół Radomin
-
02 lis?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:Legia Chełmża
-
02 lis?:?Victoria Czernikowo--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
02 lis?:?GLKS Dobrcz--:Pomorzanin Toruń
-
02 lis12:00Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:Gryf Sicienko
-
09 lis?:?Chełminianka Chełmno--:Pomorzanin Toruń
-
09 lis?:?MUKS CWZS Bydgoszcz--:GLKS Dobrcz
-
09 lis?:?Gryf Sicienko--:Victoria Czernikowo
-
09 lis?:?Legia Chełmża--:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
09 lis?:?Sokół Radomin--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
09 lis?:?Zawisza II Bydgoszcz--:Olimpia II Grudziądz
-
09 lis?:?Krajna Sępólno Krajeńskie--:Rawys Raciąż
-
09 lis?:?Promień Kowalewo Pomorskie--:Cyklon Kończewice
-
16 lis?:?Cyklon Kończewice--:Chełminianka Chełmno
-
16 lis?:?Rawys Raciąż--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
16 lis?:?Olimpia II Grudziądz--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
16 lis?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:Zawisza II Bydgoszcz
-
16 lis?:?Victoria Czernikowo--:Legia Chełmża
-
16 lis?:?GLKS Dobrcz--:Gryf Sicienko
-
16 lis11:00Pomorzanin Toruń--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
16 lis12:00Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:Sokół Radomin
-
- -?:?Chełminianka Chełmno--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
- -?:?Pomorzanin Toruń--:Gryf Sicienko
-
- -?:?GLKS Dobrcz--:Legia Chełmża
-
- -?:?Victoria Czernikowo--:Sokół Radomin
-
- -?:?Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:Zawisza II Bydgoszcz
-
- -?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
- -?:?Rawys Raciąż--:Cyklon Kończewice
-
- -?:?Rawys Raciąż--:Chełminianka Chełmno
-
- -?:?Cyklon Kończewice--:Olimpia II Grudziądz
-
- -?:?Promień Kowalewo Pomorskie--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
- -?:?Krajna Sępólno Krajeńskie--:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
- -?:?Zawisza II Bydgoszcz--:Victoria Czernikowo
-
- -?:?Sokół Radomin--:GLKS Dobrcz
-
- -?:?Legia Chełmża--:Pomorzanin Toruń
-
- -?:?Gryf Sicienko--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
- -?:?Chełminianka Chełmno--:Gryf Sicienko
-
- -?:?MUKS CWZS Bydgoszcz--:Legia Chełmża
-
- -?:?Pomorzanin Toruń--:Sokół Radomin
-
- -?:?GLKS Dobrcz--:Zawisza II Bydgoszcz
-
- -?:?Victoria Czernikowo--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
- -?:?Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
- -?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:Cyklon Kończewice
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:Rawys Raciąż
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:Chełminianka Chełmno
-
- -?:?Rawys Raciąż--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
- -?:?Cyklon Kończewice--:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
- -?:?Promień Kowalewo Pomorskie--:Victoria Czernikowo
-
- -?:?Krajna Sępólno Krajeńskie--:GLKS Dobrcz
-
- -?:?Zawisza II Bydgoszcz--:Pomorzanin Toruń
-
- -?:?Sokół Radomin--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
- -?:?Legia Chełmża--:Gryf Sicienko
-
- -?:?Chełminianka Chełmno--:Legia Chełmża
-
- -?:?Gryf Sicienko--:Sokół Radomin
-
- -?:?MUKS CWZS Bydgoszcz--:Zawisza II Bydgoszcz
-
- -?:?Pomorzanin Toruń--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
- -?:?GLKS Dobrcz--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
- -?:?Victoria Czernikowo--:Cyklon Kończewice
-
- -?:?Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:Rawys Raciąż
-
- -?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:Olimpia II Grudziądz
-
- -?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:Chełminianka Chełmno
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
- -?:?Rawys Raciąż--:Victoria Czernikowo
-
- -?:?Cyklon Kończewice--:GLKS Dobrcz
-
- -?:?Promień Kowalewo Pomorskie--:Pomorzanin Toruń
-
- -?:?Krajna Sępólno Krajeńskie--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
- -?:?Zawisza II Bydgoszcz--:Gryf Sicienko
-
- -?:?Sokół Radomin--:Legia Chełmża
-
- -?:?Chełminianka Chełmno--:Sokół Radomin
-
- -?:?Legia Chełmża--:Zawisza II Bydgoszcz
-
- -?:?Gryf Sicienko--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
- -?:?MUKS CWZS Bydgoszcz--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
- -?:?Pomorzanin Toruń--:Cyklon Kończewice
-
- -?:?GLKS Dobrcz--:Rawys Raciąż
-
- -?:?Victoria Czernikowo--:Olimpia II Grudziądz
-
- -?:?Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
- -?:?Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:Chełminianka Chełmno
-
- -?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:Victoria Czernikowo
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:GLKS Dobrcz
-
- -?:?Rawys Raciąż--:Pomorzanin Toruń
-
- -?:?Cyklon Kończewice--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
- -?:?Promień Kowalewo Pomorskie--:Gryf Sicienko
-
- -?:?Krajna Sępólno Krajeńskie--:Legia Chełmża
-
- -?:?Zawisza II Bydgoszcz--:Sokół Radomin
-
- -?:?Chełminianka Chełmno--:Zawisza II Bydgoszcz
-
- -?:?Sokół Radomin--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
- -?:?Legia Chełmża--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
- -?:?Gryf Sicienko--:Cyklon Kończewice
-
- -?:?MUKS CWZS Bydgoszcz--:Rawys Raciąż
-
- -?:?Pomorzanin Toruń--:Olimpia II Grudziądz
-
- -?:?GLKS Dobrcz--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
- -?:?Victoria Czernikowo--:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
- -?:?Victoria Czernikowo--:Chełminianka Chełmno
-
- -?:?Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:GLKS Dobrcz
-
- -?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:Pomorzanin Toruń
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
- -?:?Rawys Raciąż--:Gryf Sicienko
-
- -?:?Cyklon Kończewice--:Legia Chełmża
-
- -?:?Promień Kowalewo Pomorskie--:Sokół Radomin
-
- -?:?Krajna Sępólno Krajeńskie--:Zawisza II Bydgoszcz
-
- -?:?Chełminianka Chełmno--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
- -?:?Zawisza II Bydgoszcz--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
- -?:?Sokół Radomin--:Cyklon Kończewice
-
- -?:?Legia Chełmża--:Rawys Raciąż
-
- -?:?Gryf Sicienko--:Olimpia II Grudziądz
-
- -?:?MUKS CWZS Bydgoszcz--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
- -?:?Pomorzanin Toruń--:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
- -?:?GLKS Dobrcz--:Victoria Czernikowo
-
- -?:?GLKS Dobrcz--:Chełminianka Chełmno
-
- -?:?Victoria Czernikowo--:Pomorzanin Toruń
-
- -?:?Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
- -?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:Gryf Sicienko
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:Legia Chełmża
-
- -?:?Rawys Raciąż--:Sokół Radomin
-
- -?:?Cyklon Kończewice--:Zawisza II Bydgoszcz
-
- -?:?Promień Kowalewo Pomorskie--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
- -?:?Chełminianka Chełmno--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
- -?:?Krajna Sępólno Krajeńskie--:Cyklon Kończewice
-
- -?:?Zawisza II Bydgoszcz--:Rawys Raciąż
-
- -?:?Sokół Radomin--:Olimpia II Grudziądz
-
- -?:?Legia Chełmża--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
- -?:?Gryf Sicienko--:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
- -?:?MUKS CWZS Bydgoszcz--:Victoria Czernikowo
-
- -?:?Pomorzanin Toruń--:GLKS Dobrcz
-
- -?:?Pomorzanin Toruń--:Chełminianka Chełmno
-
- -?:?GLKS Dobrcz--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
- -?:?Victoria Czernikowo--:Gryf Sicienko
-
- -?:?Naprzód Jabłonowo Pomorskie--:Legia Chełmża
-
- -?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:Sokół Radomin
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:Zawisza II Bydgoszcz
-
- -?:?Rawys Raciąż--:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
- -?:?Cyklon Kończewice--:Promień Kowalewo Pomorskie
-
- -?:?Chełminianka Chełmno--:Cyklon Kończewice
-
- -?:?Promień Kowalewo Pomorskie--:Rawys Raciąż
-
- -?:?Krajna Sępólno Krajeńskie--:Olimpia II Grudziądz
-
- -?:?Zawisza II Bydgoszcz--:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
- -?:?Sokół Radomin--:Naprzód Jabłonowo Pomorskie
-
- -?:?Legia Chełmża--:Victoria Czernikowo
-
- -?:?Gryf Sicienko--:GLKS Dobrcz
-
- -?:?MUKS CWZS Bydgoszcz--:Pomorzanin Toruń