-
03 sie17:00Goplania Inowrocław22:AF Brzoza
-
03 sie18:00Odrodzeni Cerkwica21:Fuks II Wielowicz
-
04 sie11:00Rodzice-Trenerzy FA Szubin24:Gryf II Sicienko
-
04 sie16:00GLZS Sadki14:AKP 1996 Skrzetusko
-
07 sie18:00Skra Paterek44:Zawisza III Bydgoszcz
-
08 sie19:00Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz22:Wisła Fordon
-
09 sie18:15Orłowianka Orłowo83:Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
-
10 sie11:00Notecianka II Pakość41:Snajper Rogowo
-
10 sie15:00Gryf II Sicienko21:Orzeł Przyłęki
-
10 sie15:00Orzeł Bydgoszcz13:Zieloni Zalesie
-
10 sie16:00Burza Nowa Wieś Wielka21:Victoria Niemcz
-
10 sie16:00Łokietek Wierzchucin Królewski51:Start Warlubie
-
10 sie16:00Czarni Lniano03:Sokół Nowy Dwór(walkower)
-
10 sie16:00Kujawianka Strzelno12:Olimpia Dąbrowa
-
10 sie16:00Zagłębie Piechcin43:LZS Kościelec
-
10 sie16:00Orzeł Kcynia13:Tarant Wójcin
-
10 sie17:00Victoria Kołaczkowo12:Chemik II Bydgoszcz
-
10 sie17:00Dąb Potulice50:Noteć II Łabiszyn
-
10 sie17:00Dąb Barcin71:Spójnia Białe Błota
-
10 sie17:30Grom Więcbork03:Victoria Koronowo(walkower)
-
10 sie18:00Odrodzeni Cerkwica07:Gmina Kamień Krajeński
-
10 sie18:00ADP Bydgoszcz27:Piaski Bydgoszcz
-
10 sie18:00Strażak Przechowo46:Fala Świekatowo
-
10 sie18:30Tęcza Wiąg42:Fuks Wielowicz
-
11 sie11:00Noteć Inowrocław01:Kolorowi Krusza Zamkowa
-
11 sie16:00AKP 1996 Skrzetusko33:PG Sport Bydgoszcz
-
11 sie16:00Kujawiak Sukowy63:Sparta Janowiec Wielkopolski
-
11 sie17:00Goplania Inowrocław06:Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
-
11 sie17:00Iskra Zamość-Rynarzewo21:Gwiazda Bydgoszcz
-
11 sie17:00Pomorzanin II Serock71:Gwiazda Bukowiec
-
11 sie17:00Myśliwiec Gostycyn30:Cis Cekcyn
-
27 sie17:30Gryf II Sicienko17:Rawys Raciąż
-
27 sie17:30Pomorzanin II Serock05:GLKS Dobrcz
-
27 sie18:00Piast Kołodziejewo50:PG Sport Bydgoszcz
-
28 sie17:00Łokietek Wierzchucin Królewski36:Gopło Kruszwica
-
28 sie17:00Notecianka II Pakość17:Fala Świekatowo
-
28 sie17:00Zagłębie Piechcin23:Dąb Barcin
-
28 sie17:00Kolorowi Krusza Zamkowa011:Gryf Sicienko
-
28 sie17:00Sokół Nowy Dwór14:Pałuczanka Żnin
-
28 sie17:00Tęcza Wiąg05:Zawisza II Bydgoszcz
-
28 sie17:00Dąb Potulice11:Krajna Sępólno Krajeńskie
-
28 sie17:00Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia33:Piaski Bydgoszcz
-
28 sie17:00Kujawiak Sukowy30:Victoria Koronowo(walkower)
-
28 sie17:00Gmina Kamień Krajeński24:LKS Dąbrowa Chełmińska
-
28 sie17:30Zieloni Zalesie03:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
28 sie18:00Myśliwiec Gostycyn24:Noteć Gębice
-
28 sie18:00Olimpia Dąbrowa40:Cukrownik Tuczno(walkower)
-
28 sie18:00Burza Nowa Wieś Wielka35:Tarant Wójcin
-
28 sie18:00Zawisza III Bydgoszcz33:Unia Gniewkowo
-
28 sie18:00Iskra Zamość-Rynarzewo03:Notecianka Pakość
-
03 wrz17:30Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz32:Kujawy Markowice
-
04 wrz18:00Chemik II Bydgoszcz30:Orłowianka Orłowo
-
11 wrz?:?Dąb Potulice--:Rawys Raciąż
-
11 wrz?:?Notecianka Pakość--:Pałuczanka Żnin
-
11 wrz?:?Gryf Sicienko--:MUKS CWZS Bydgoszcz
-
11 wrz?:?LKS Dąbrowa Chełmińska--:Gopło Kruszwica
-
11 wrz?:?Unia Gniewkowo--:Wda Świecie
-
11 wrz?:?Tarant Wójcin--:Zawisza Bydgoszcz
-
11 wrz?:?Kujawiak Sukowy--:Polonia Bydgoszcz
-
11 wrz?:?Zawisza II Bydgoszcz--:Start Pruszcz
-
11 wrz?:?GLKS Dobrcz--:Cuiavia Inowrocław
-
11 wrz?:?Fala Świekatowo--:Unia Solec Kujawski
-
11 wrz?:?Piast Kołodziejewo--:Chemik Bydgoszcz
-
11 wrz?:?Noteć Gębice--:Tarpan Mrocza
-
11 wrz?:?Dąb Barcin--:Pomorzanin Serock
-
11 wrz?:?Olimpia Dąbrowa--:Noteć Łabiszyn
-
11 wrz?:?Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz--:Kujawy Markowice
-
11 wrz?:?Chemik II Bydgoszcz--:Pogoń Mogilno