punkty: 5242
Stadion MKS Podlasie
Biała Podlaska, Piłsudskiego 38
Odsłon: 3150
Sędziowie: Marcinkowski Piotr (sędzia główny), Sawicki Krzysztof (sędzia asystent 1), Siuta Michał (sędzia asystent 2)

19:03admin
Koniec meczu. Można powiedzieć, że dość szczęśliwe zwycięstwo KS Wiązownica. Aczkolwiek Podlasie też nie zasłużyło na wygraną. Sprawiedliwym wynikiem z przebiegu gry byłby remis. Liczy się jednak to co wpadło do bramki. Gratulacje dla gości.
18:57admin
'89: Ależ okazja dla Podlasia! Najpierw gości ratuje słupek a po chwili dobitkę z linii bramkowej wybija ofiarnym wślizgiem Kordas!
18:44admin
'75: Festiwal rzutów rożnych pod bramką gości. Statystycznie 8-3 w rzutach rożnych.
18:36admin
'67: Fatalny błąd obrońcy z Wiązownicy, który kiksuje a piłka spada pod nogi Kosieradzkiego. Pomocnik Podlasia wykłada piłkę koledze, a ten bez problemu umieszcza ją w siatce.
18:27RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm
18:26admin
'56: Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Tabor strzałem po koźle pokonuje bramkarza Podlasia. Kolejna bramka po stałym fragmencie gry.
18:25~123
Skonczy sie 2-2 bramka.padnie po 80 minucie
18:24admin
Najwięcej zamieszania i zagrożenia pod obiema bramkami ma miejsce jednak po stałych fragmentach gry.
18:24admin
W drugiej połowie oba zespoły miały po jednej całkiem dobrej okazji na strzelenie bramki.
18:24~Lucifer
Ale pyta.... Podlasie wygrać to
18:23admin
'54: Gra toczy się głównie na połowie gości. Podlasie w ataku pozycyjnym, Wiązownica głęboko cofnięta.
18:15admin
Gdyby nie absurdalna decyzja sędziego, mielibyśmy remis. Ogólnie otwarty mecz. Jeżeli Podlasie szybko wyrówna ma szansę wygrać.
18:14admin
'46: Gramy. Obie jedenastki bez zmian w składach.
18:14~Leon1111111
Na flashcore jest 60m dlatego pytam. Wyciągną n 2.2?
18:05~rat
ten Maricnkowski to beznadziejny sędzia, w Radzyniu już nas skręcił jakiś czas temu