Mecz I kolejki. Historyczne spotkanie dla obu klubów!
Stadion Miejski
Jaworzyna Śląska, Sportowa 1
Widzowie: Ok. 300
Odsłon: 1707
Sędziowie: Sylwestrzak (główny), Adamczyk (asystent 1), Lewandowski (asystent 2) - KS Wrocław

18:58mkskarolina
Piękny mecz na inaugurację! Brawa za walkę dla jaworzynian którzy w historycznym meczu zdobyli komplet punktów!
18:57mkskarolina
'90 : To juz ostatnie momenty tego meczu a Karolina nadal walczy. Zwycięstwo okupione wieloma kroplami potu!
18:51mkskarolina
'90: Mróz z woleja z 16 m prosto w bramkarza
18:50mkskarolina
'89: będą kolejne zmiany w Karolinie
'88: Goooool 3-0! Mróz strzela z 11 m nowy bramkarz Janiuk odbija piłkę przed siebie a Mateusz poprawia swój błąd i podwyższa na 3-0
18:49~mks
oby tak dalej w nastepnych meczach
18:46mkskarolina
'83: Jak doszło do karnego? Ptak prostopadle zagrał do Mroza ten uderzył sam na sam delikatnie obok bramkarza ten odwrócił się za naszym zawodnikiem i ściągnął go za koszulkę na ziemię. Pilka nie.zdążyła minąć linii bramkowej stąd sędzia podyktowal karnego.
18:40mkskarolina
'78: Karolina wyraźnie nakręcona tą drugą bramką gra jeszcze bardziej ofiarnie. Piękna walka na boisku obu drużyn
18:26mkskarolina
'64: Goooooooollll! 2-0! M. Rosiak dostał piekne podanie wprost na głowę musnal pilke a ta od słupka wpadła obok zdezorientowanego bramkarza. Brawa wielkie za podanie dla Szymona Borowego
17:55mkskarolina
Zasłużone prowadzenie Karoliny choć to z każdą mijająca minutą goście odważniej dochodzili do głosu. Zapowiada się ciekawa druga połowa
17:51RegioWyniki
17:50mkskarolina
'45: Od kilku minut to Karolina się cofnela i Sokół próbuje wyrównać
17:44mkskarolina
'39: Sokół groźnie kontratakuje. Na szczęście nasza obrona gra bezbłędnie
17:41mkskarolina
'36: Wrzutka z wolnego w rekach bramkarza gości
17:38mkskarolina